16:28 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Nors šiemet "Eurovizijos" dainų konkursas atšauktas, o kitais metais atlikėjai turės pristatyti naujas dainas, tačiau gerbėjai surengė balsavimą ir išrinko pusfinalio nugalėtojus

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Praeitą savaitę "Eurovizijos" gerbėjai sužinojo, kad šiais metais konkursas neįvyks dėl koronaviruso pandemijos.

  Tačiau portalas "ESCToday" nusprendė nepasiduoti ir surengė balsavimą internetu. Šis balsavimas nieko nereiškia, tiesiog gerbėjai nusprendė pasvajoti, kas galėtų laimėti. Ir pirmoji vieta atiteko Lietuvos atstovams "The Roop" su daina "On Fire". Internautai balsavo prieš kelias dienas. Pasibaigus balsavimui, paaiškėjo, kad "The Roop" daina surinko net 10 516 balsų. 2-oji vieta atiteko Rusijai. 3-iąją laimėjo Malta. 

  Tarp lyderių šiame virtualiame pusfinalyje atsidūrė ir Norvegija, Kipras, Azerbaidžanas, Izraelis, Rumunija, Švedija, Šiaurės Makedonija.

  Visos šios valstybės, anot "Eurovizijos" gerbėjų, vertos patekti į finalą. Greičiausiai portalas surengs ir balsavimą finale.

  Vakarėlis balkonuose: Fabijoniškių gyventojai dėkoja medikams >>

  Šiemet konkursas atšauktas pirmą kartą nuo 1956-ųjų. "Eurovizija" turėjo vykti Roterdame. Pusfinaliai buvo numatyti gegužės 12 ir 14 dienomis, o finalas — gegužės 16-ąją. Lietuvos atstovai turėjo nemažus šansus laimėti.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)
  Tegai:
  The Roop, koronavirusas, Eurovizija-2020

  Svarbiausios temos