15:45 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Iš viso Klaipėdos universitetinėje ligoninėje šiuo metu koronavirusu užsikrėtę 15 darbuotojų, dauguma jų — medikai

  VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas šeštadienio rytą pasidalino naujausiais duomenimis apie koronaviruso plitimą uostamiestyje. Pasak mero, mieste patvirtinti dar aštuoni nauji atvejai, iš jų vienas Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) medikas.

  "Šią naktį KUL laboratorijoje vykdytų tyrimų viso identifkuoti 8 nauji užsikrėtimo COVID-19 virusu atvejai. Deja, bet ir vėl tenka konstatuoti, kad vienas iš teigiamų testų yra ir gydytojo iš KUL Neurochirurgijos skyriaus ir tai dar viena didelį nerimą ir rūpestį kelianti situacija", — Facebook rašo meras.

  Jis pabrėžia, kad siekiant užkirsti bet kokias galimybes plisti virusui, izoliuota 10 medikų ir personalo darbuotojų, dirbančių šiame skyriuje.

  Карантин в Вильнюсе
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Be to, Grubliauskas patvirtino, kad šiuo metu KUL gydomi 49 užkrėstieji, o dar 19 laukia savo jau atliktų tyrimų rezultatų, dar du pacientai išleisti pabaigti gydymą namuose.

  Penktadienį KUL ligoninėje mirė 94 metų senolis, jam buvo nustatytas koronavirusas, tačiau ligoninės vadovas Vinsas Janušonis sakė, kad pacientas mirė ne nuo šios infekcijos. Iš viso serga 15 ligoninės darbuotojų, iš jų 12 medikų.

  Patvirtinta ir informacija, kad koronavirusu susirgo ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikė iš Kraujagyslių chirurgijos skyriaus.

  Šiuo metu Lietuvoje oficialiai nustatyti 382 koronaviruso atvejai.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse

  Dar šia tema

  Šalyje gaminamas milijonas inovatyvių kaukių-filtrų medikams
  SAM: planuojama racionaliai paskirstyti galimai koronavirusu užsikrėtusiųjų srautus
  Lietuvoje dezinfekcinių priemonių kainos išaugo iki 50 eurų
  Tegai:
  Klaipėda, COVID-19, koronavirusas

  Svarbiausios temos