14:18 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmadienį gali kilti sunkumų tiek darbe, tiek namuose. Deja, išspręsti visų problemų iškart nepavyks, sprendimas ateis artimiausiu metu

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Visą dieną teks spręsti mažas problemas ir užduotis. Turima patirtis nepadės, reikės greitai mokytis arba kreiptis pagalbos. Kad ir kaip viskas vyktų, stenkitės neprarasti optimizmo, daug kas priklauso nuo jūsų požiūrio į gyvenimą. 

  Avinas (03.21-04.20)

  Dabar ne laikas patikėti svarbius reikalus kitiems, geriau viską daryti patiems. Net ir patikimi sąjungininkai šiandien gali nepateisinti lūkesčių.

  Būkite atsargūs su pinigais, neinvestuokite į abejotinus projektus. Svarbu atkreipti dėmesį į detales, pabandyti atsižvelgti į visus faktus ir aplinkybes.

  Jautis (04.21-05.21)

  Nesutarimai kils dažniau nei įprasta, bet kokia smulkmena gali būti jų priežastis. Jei nebūsite lankstūs, gali kilti konfliktas.

  Bus galima sėkmingai įsigyti pirkinių ar investuoti į įdomų projektą. Nebijokite rizikuoti, o intuicija nurodys, kada tokie žingsniai yra pateisinami, o kada geriau susilaikyti nuo veiksmų.

  Dvyniai (05.22-06.21) 

  Tai ne pati geriausia diena svarbiems reikalams spręsti. Jei galite atidėti visas varginančias veiklas ir atsipalaiduoti, reikėtų būtent tai ir padaryti.

  Maži pirkiniai bus sėkmingi, tačiau geriau neskubėti įsigyjant didelius pirkinius: kyla rizika suklysti, išleisti pinigus veltui. Nepageidautina pasirašyti finansinius dokumentus.

  Finansiniai reikalai pagerės, tačiau neskubėkite leisti pinigų ir apsipirkite kitą dieną.

  Vėžys (06.22-07.22)

  Diena tinkama bendravimui. Turėdami įtikinamų argumentų, pritrauksite galingus žmones į savo pusę. Turėsite galimybę išspręsti problemas, kurių ilgą laiką nepavykdavo išspręsti.

  Vakaras, praleistas su šeima, paliks maloniausias emocijas.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Šiandien jums bus ypač sunku kontroliuoti save. Jūs lengvai pasiduosite provokacijoms bei leisite kitiems kištis į jūsų reikalus. Daugybės problemų galima išvengti, jei ramiai ir užtikrintai ginsite savo interesus.

  Galite gauti svarbios, naudingos informacijos. Būkite atsargūs kelyje.

  Mergelė (08.24-09.22) 

  Ši rami diena labiau tinkama apmąstymams ir planavimui, o ne ryžtingiems veiksmams. Svarbių klausimų beveik nėra, o kasdieninė veikla gali atrodyti nuobodžiau nei įprastai.

  Tačiau atsiras laiko hobiui ir pomėgiams. Bus galimybė pabendrauti su artimaisiais ir juos palaikyti.

  Svarstyklės (09.23-10.22)

  Gana nerami diena. Rasti bendrą kalbą su kitais bus sunku, tačiau dar sunkiau rasti harmoniją savyje. Galimi nesutarimai ir ginčai, po kurių bus labai sunku atkurti normalius santykius.

  Nepageidautina spręsti svarbius klausimus, ypač jei jie susiję su vertingu turtu ar didelėmis sumomis. Prieš pasirašydami dokumentus, atidžiai viską patikrinkite.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Sunku išlikti ramiems, nes daugelis dalykų vyksta ne taip, kaip norėtumėte. Gerai apgalvoti žingsniai ir subalansuoti sprendimai leidžia greitai išspręsti darbo užduotis, o kai kuriais atvejais netgi kilti karjeros laiptais.

  Šaulys (11.22-12.21)

  Daugiau laiko skirsite asmeninių problemų sprendimui, nei darbui ar kitiems dalykams. Galimi sunkumai santykiuose su artimaisiais: neatmetami nesutarimai, ginčai. Kalbant apie visiems svarbius dalykus, sunku pasiekti kompromisą.

  Nesidalykite savo planais ir paslaptimis. Apskritai, kuo mažiau kalbų šiandien, tuo geriau. Stenkitės neprarasti optimizmo.

  Ožiaragis (12.22-01.20)

  Palanki diena verslo deryboms ir tiesiog svarbiems klausimams aptarti. Nebus sunku suprasti kitų žmonių jausmus.

  Daugelio šio ženklo atstovų dėmesys bus sutelktas į romantiškus santykius. Dabar tinkamas laikas atrasti savo meilę.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Šiandien būsite kupini ryžto ir neatsisakysite savo planų. Toks atkaklumas greitai duos vaisių. Gali būti, kad pasieksite dar daugiau, nei tikėjotės.

  Nepradėkite ginčų: šiandien rizikuojate įgyti galingų priešų. Galimi sėkmingi sutapimai, dėl kurių galėsite pelningai apsipirkti ar investuoti pinigus į perspektyvų projektą.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Jei planuojate ką nors įdomaus, jums greičiausiai reikės palaikymo. Iš anksto pagalvokite, į ką kreiptis pagalbos iškilus sunkumams. Nereikia reaguoti į kritiką.

  Diena gerai tinka darbams, kuriems reikia kūrybiškumo, fantazijos ir išradingumo. Kai kurios Žuvys šiandien nustebins kitus savo talentais.

  Dar šia tema

  Kaip gyvena lietuvė, kuriai TSRS medikai prisiuvo nupjautas kojas
  Medikai atskleidė, ar namuose pasiūtos kaukės gali apsaugoti nuo koronaviruso

  Svarbiausios temos