07:28 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  COVID-19 infekcija buvo nustatyta Gastroenterologijos skyriuje gydomam pacientui, dabar jis yra izoliuotas

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Sekmadienį pranešama, kad COVID-19 buvo diagnozuota dar vienam Panevėžio Respublikinės ligoninės pacientui. Apie tai informuoja ligoninės spaudos tarnyba.

  Nurodoma, kad COVID-19 infekcija buvo nustatyta Respublikinės Panevėžio ligoninės Gastroenterologijos skyriuje gydomam pacientui. Pacientas į skyrių paguldytas kovo 26 d., kovo 27 d., pasireiškus koronaviruso simptomams, atliktas tyrimas ir gautas teigiamas atsakymas. Pacientas perkeltas į Infekcinių ligų kliniką tolesniam gydymui ir priežiūrai. 

  Identifikuoti visi su juo kontaktavę ligoninės darbuotojai ir pacientai. Visiems darbuotojams atliktas koronavirusinis testavimas ir jie nedelsiant išleisti namo saviizoliacijai. Skyriaus patalpos nedelsiant dezinfekuotos laikantis visų saugumo reikalavimų. 

  Siekdamas apsaugoti likusius Gastroenterologijos skyriaus pacientus, medicinos personalas ėmėsi visų apsaugos priemonių, jiems atliktas skubus testavimas.

  Taip pat pranešama, kad anksčiau karantinuotam 51 Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojui visi pakartotinio testavimo rezultatai yra neigiami ir jie nuo pirmadienio galės grįžti į darbą.

  Be to, Panevėžio ligoninę kiekvieną dieną pasiekia įvairi parama bei valstybės ir pačių ligoninių nupirktų asmens apsaugos priemonių siuntos. Praėjusią naktį ligoninę pasiekė didžiulė šių priemonių siunta, kurią pirko Lietuvos Vyriausybė, o ateinančią naktį bus atgabentos saugos priemonės, kurias pirko 5 didžiosios šalies ligoninės konsoliduoto pirkimo būdu.

  Naujausiais Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Lietuvoje yra patvirtinti 437 užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai. 

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Per penktadienį nustatyta 13 koronaviruso atvejų
  Geopolitinės koronaviruso pasekmės: Kinija jau nebe grėsmė Lietuvai?
  SAM: planuojama racionaliai paskirstyti galimai koronavirusu užsikrėtusiųjų srautus
  Kova su koronavirusu: kaip Vilniuje dezinfekuojamos gatvės
  Koronaviruso metu Lietuva yra pasirengusi suteikti pagalbą NATO kariams

  Svarbiausios temos