04:26 2020 Birželio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1895)

  Taip pat daugiau kaip 260 medicinos personalo darbuotojų laikosi saviizoliacijos, nes jų kolegoms buvo diagnozuota infekcija

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Lietuvoje koronavirusu užsikrėtė 64 medikai. Tai sudaro 12 procentų visų atvejų šalyje, antradienį spaudos konferencijoje sakė vyriausioji epidemiologė Loreta Ašoklienė.

  Ji pridūrė, kad dėl aptiktos infekcijos izoliuoti dar 263 medicinos darbuotojai.

  Ašoklienė pridūrė, kad daugiau nei šimtas pacientų, sergančių koronavirusu, yra gydomi ligoninėse. Jų būklė laikoma ypač sunkia.

  "Hospitalizuoti yra 104 susirgusieji, tarp kurių 19 — sunkūs atvejai. Vienas iš jų yra ypač sunkus, ligonis yra gydomas reanimacijoje. Kitiems 18 reikalingas gydymas deguonies kaukėmis", — teigė epidemiologė.

  Pasak Ašoklienės, koronaviruso židiniu tapusioje Ukmergėje infekcija nustatyta 22 medicinos darbuotojams bei 14 Ukmergės ligoninės pacientų.

  Naujaisiais duomenimis, Lietuvoje nustatyti 537 koronaviruso atvejai. Lietuvoje karantino režimas pratęstas iki balandžio 13 dienos. Kaip perspėjo valdžia, kiekvienas, kas pažeidžia jo taisykles, susidurs su rimtomis pasekmėmis.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 697 tūkst. žmonių 204 šalyse, mirė daugiau nei 33 tūkst.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1895)

  Dar šia tema

  NASA įvertino koronaviruso patekimo į TKS tikimybę
  Mokslininkai paneigė su koronavirusu susijusius mitus
  Vilniuje nuo koronaviruso mirė aštuntasis lietuvis
  Žiniasklaida: ES šalys kovodamos su koronavirusu priima antidemokratinius įstatymus
  Tegai:
  koronavirusas

  Svarbiausios temos