13:04 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1876)

  Anot mero, liga buvo diagnozuota asmeniui, kuris iš Klaipėdos universitetinės ligoninės buvo perkeltas į "Lino" reabilitacijos centrą

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Palangoje antradienį užfiksuotas dar vienas koronaviruso atvejis. Apie tai savo Facebook paskyroje paskelbė miesto meras Šarūnas Vaitkus.

  "Šiandien paaiškėjo, kad šiuo virusu yra užsikrėtęs asmuo (ne Palangos miesto gyventojas), kovo 17 d. po operacijos iš Klaipėdos universitetinės ligoninės pervežtas reabilitacijai į Palangos "Liną". Visi su šiuo asmenimi kontaktavę medikai ir darbuotojai saviizoliavosi", — rašė meras.

  Vaitkus patikslino, kad virusu užsikrėtęs asmuo yra Plungės gyventojas. Jam COVID-19 buvo diagnozuotas jau grįžus į Plungę.

  Lietuvoje karantino režimas pratęstas iki balandžio 13 dienos. Kaip perspėjo valdžia, kiekvienas, kuris pažeidžia jo taisykles, susidurs su rimtomis pasekmėmis.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 754 tūkst. žmonių 202 šalyse, daugiau nei 36 tūkst. mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1876)

  Dar šia tema

  Rusija Italijai pristatė 30 plaučių ventiliavimo aparatų
  Paaiškėjo, kiek gydytojų Lietuvoje užsikrėtė koronavirusu
  Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius padidėjo iki 537
  Tegai:
  saviizoliacija, karantinas, reabilitacija, koronavirusas, Palanga

  Svarbiausios temos