10:58 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  "Laboratorijoje" rasta ir jau nuimto derliaus — nupjautų, išdžiovintų, susmulkintų ir supakuotų kanapių — apie 300 gramų, taip pat svarstyklės narkotinėms medžiagoms dozuoti

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Po keturis mėnesius trukusio tyrimo Raseinių rajono policijos pareigūnai demaskavo kanapių augintojus, praneša Lietuvos policija.

  Veiklos skyriaus pareigūnai gavo informacijos, jog du Raseinių rajono gyventojai augina ir ketina realizuoti narkotines medžiagas — kanapes. Atlikdami intensyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, jie surinko pakankamai duomenų apie daromą nusikalstamą veiką ir kovo 18 d., apie 16:00, surengė įtariamųjų sulaikymo operaciją.

  Policijos pareigūnai, peržengę Raseinių rajone, Dainių kaime, esančio kolektyvinio sodo namelio slenkstį, aptiko veikiančią kanapėms auginti reikalingą įrangą — sienos buvo išklijuotos šviesą atspindinčia termoplėvele, išvedžiota plastikinių vamzdžių drėkinimo sistema, įrengtas specialus apšvietimas, pakampėje stovėjo augalams skirtos trąšos. 

  "Laboratorijoje" rasta ir jau nuimto derliaus — nupjautų, išdžiovintų, susmulkintų ir supakuotų kanapių — apie 300 gramų, taip pat svarstyklės narkotinėms medžiagoms dozuoti.

  Policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du policijai gerai žinomus, už įvairias nusikalstamas veikas teistus vyrus. Už neteisėtą kanapių auginimą jiems pareikšti įtarimai, paskirtos kardomosios  priemonės — suėmimas 2 mėnesiams.

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti "laborantams" gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. 

  Dar šia tema

  Lietuvoje namo rūsyje aptikta slapta kanapių auginimo laboratorija
  Šiaulių rajone policija rado šiltnamyje augančias kanapes
  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje buvo konfiskuota arbata, kurioje yra kanapių
  Šiauliuose vyras su pagyvenusia motina palėpėje augino kanapes
  Tegai:
  policija, narkotikai, kanapės, Lietuva

  Svarbiausios temos