19:10 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1828)

  Anot vietinės savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo, asmuo buvo nubaustas 100 eurų

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Klaipėdos rajono gyventojas buvo nubaustas bauda už pakartotinį saviizoliacijos pažeidimą. Apie tai Facebook paskelbė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

  Išieškojimo suma siekė 100 eurų. Bogdanovo teigimu, tai yra pirmoji bauda Lietuvoje, paskirta už saviizoliacijos pažeidimą.

  "Už saviizoliacijos pažeidimus esame išrašę beveik trečdalį visų administracinių nusižengimų protokolų šalyje. Pagal šį rodiklį pirmaujame Lietuvoje", — parašė jis ir pridūrė, kad saugumas yra svarbiausias prioritetas.

  Bogdanovas priminė, kad netrukus tokios baudos padidės 10 kartų.

  Šią savaitę Lietuvos Seimas patvirtino pataisas, kuriomis padidinamos baudos už karantino pažeidimus. Baudos fiziniams asmenims bus nuo 500 iki 1 500 eurų, o juridiniams asmenims — nuo 1 500 iki 6 000 eurų. Prieš tai buvo atitinkamai 140 ir 600 eurų.

  Lietuvoje užregistruota beveik 650 koronaviruso atvejų. Aštuoni žmonės mirė nuo infekcijos, o septyni pacientai pasveiko.

  Karantino režimas respublikoje pratęstas iki balandžio 13 dienos.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 820 tūkstančių infekcijos atvejų, daugiau nei 40 tūkstančių žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1828)

  Dar šia tema

  Ožkų banda atkeliavo į dėl koronaviruso apleistą kurortinį miestą — video
  Kai kuriems gydytojams Lietuvoje pažadėta dvigubai padidinti atlyginimus
  Tegai:
  Klaipėda, karantinas, koronavirusas, saviizoliacija

  Svarbiausios temos