06:54 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytojaus dieną geriausia skirti namų ruošos darbams ir bet kokių kūrybinių idėjų įgyvendinimui

  Rytojus bus ramus ir netgi tingus, tačiau atsipalaidavimo fone gali kilti staigių emocijų protrūkių. Galite būti apatiškas, bus labai lengva pasiduoti pagundai arba kieno nors įtakai.

  Avinas (03.21-04.20) Bus galima pasiekti gerų rezultatų tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Neišeikvokite savo energijos, darykite daugiau naudingų dalykų. Patartina laisvą laiką praleisti su šeima.

  Jautis (04.21-05.21) Geriau nepradėti naujo verslo. Stenkitės atsipalaiduoti ir neapkrauti savęs nereikalingomis problemomis. Galite iš naujo įvertinti santykius su kai kuriais žmonėmis. Jūsų patarimai bus naudingi tiems, kurie kreipsis į jus pagalbos. Daugiau dėmesio skirkite namų ruošos darbams.

  Dvyniai (05.22-06.21) Neprisigalvokite problemų dėl menkiausių smulkmenų. Rūpinkitės santykiais su artimaisiais, prisitaikykite ir darykite kompromisus. Venkite bendravimo su žmonėmis, kurie jus erzina. Tai geras laikas atsipalaiduoti ir atsigauti.

  Vėžys (06.22-07.22) Versle galite susidurti su kliūtimis. Konfliktiškas laikotarpis. Kreipkitės į draugus ir kolegas. Darykite dalykus, kuriems nereikia rimtų pastangų. Būkite kantrūs. Rūpinkitės savo sveikata.

  Liūtas (07.23-08.23) Galite išspręsti bet kokias problemas. Jus palaikys artimieji. Diena palanki naujoms pažintims. Skirkite daugiau laiko veiklai, teikiančiai jums džiaugsmo.

  Mergelė (08.24-09.22) Profesinėje veikloje gali kilti sunkumų. Savo darbe būkite kantrūs ir veikite apgalvotai. Gali kilti problemų dėl įrangos, ryšių. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, kitaip gali kilti pasipiktinimas ir konfliktas.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Galite parodyti per didelį užsispyrimą ir intravertiškumą. Ne visiems toks elgesys patiks. Tačiau ši diena meilės fronte gali pateikti malonių netikėtumų.

  Skorpionas (10.23-11.21) Diena tinkama aktyviai veiklai ir verslo pažinčių ratui praplėsti. Galite gauti įdomų pasiūlymą. Bus galima išspręsti ginčytinus klausimus. Praleiskite daugiau laiko bendraudami su artimaisiais.

  Šaulys (11.22-12.21) Įsitraukite į ateities planų kūrimą. Dabar jūs negalite daryti kompromisų dėl savo sąžinės. Stenkitės atsiriboti nuo ginčų ir susitvarkyti santykius. Bendravimas su artimaisiais suteiks teigiamos energijos. Turėtumėte įsiklausyti į jų patarimus.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Verslo požiūriu laikotarpis bus produktyvus. Tačiau nesivadovaukite emocijomis ir nepriimkite skubotų sprendimų. Gal kam nors prireiks jūsų pagalbos.

  Vandenis (01.21-02.19) Diena palanki atkurti tvarką visais klausimais, kur jaučiama įtampa. Neturėtumėte rizikuoti tuo, kas jums brangu. Nežadėkite savo pagalbos kitiems, kol suprasite situaciją. Nepatartina piktnaudžiauti alkoholiu ir riebiu maistu.

  Žuvys (02.20-03.20) Neperduokite savo atsakomybės kitiems žmonėms ir nedarykite veiksmų, kurie gali sukelti nemalonumų kitiems. Pasistenkite išlaikyti kantrybę bendraudami su šeimos nariais.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos