16:15 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Per praėjusią dieną iš šimto tyrimų nustatyta 1,6 atvejo, teigia sveikatos apsaugos ministras

  VILNIUS, balandžio 3 — Sputnik. Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos vadovas Aurelijus Veryga teigė, kad šalyje nustatytų koronavirusinės infekcijos atvejų (COVID-19) skaičius mažėja. Apie tai jis kalbėjo spaudos konferencijoje Vyriausybėje.

  Jis pažymėjo, kad absoliutus užsikrėtusių žmonių skaičius auga plečiantis tyrimams, tačiau kalbant apie dinamiką, galima pastebėti teigiamą tendenciją.

  Anot ministro, per praėjusią dieną iš šimto atliktų tyrimų nustatyta 1,6 atvejo. Veryga taip pat pridūrė, kad šiuo metu Lietuvos ligoninėse yra 124 pacientai, kai kurie iš jų yra intensyvios terapijos skyriuje.

  "Reanimacijoje su deguonimi yra 10 pacientų, reanimacijoje su dirbtine plaučių ventiliacija yra penki pacientai. Su deguonies kaukėmis ne reanimacijoje — 32 atvejai ir be deguonies kaukių yra 39 atvejai", — teigė jis.

  Iš viso šalyje yra daugiau nei 690 koronaviruso atvejų, mirė devyni žmonės, septyni pasveiko. Kovo 16 dieną Lietuva paskelbė dviejų savaičių karantiną. Tada vyriausybė jį pratęsė iki balandžio 13 dienos.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Dar šia tema

  JAV ambasadorius pavadino Britaniją ir JAV lyderėmis kovoje su COVID-19
  Ekspertė įvertino Rusijos valdžios priemones koronavirusui pažaboti
  Tegai:
  koronavirusas, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos