15:55 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Visi sunkvežimių vairuotojai bus tikrinami prie įvažiavimo į Lietuvą. Anksčiau vairuotojams, grįžusiems iš užsienio, buvo leidžiama dvi savaites nesilaikyti saviizoliacijos

  VILNIUS, balandžio 3 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis paskelbė, kad visi sunkvežimių vairuotojai, turintys peršalimo simptomų, negalės atvykti į šalį. Apie tai jis parašė Facebook.

  Kabineto vadovas priminė, kad nepaisant koronaviruso, prekių judėjimas visoje šalyje nesustoja. Tačiau dabar pasienio kontrolės punktuose bus tikrinama visų vairuotojų sveikatos būklė.

  "Ir jei jie sloguos, karščiuos, turės temperatūros, jei bus nustatyti kiti galimi koronaviruso simptomai — jiems nebus leidžiama įvažiuoti į Lietuvą", — rašė jis.

  Anksčiau sunkvežimių vairuotojams, užtikrinantiems prekių judėjimą, buvo leidžiama dvi savaites nesiimti saviizoliacijos namuose grįžus iš užsienio, o vairuotojų darbo vizos buvo pradėtos ilginti nuotoliniu būdu.

  Lietuvoje koronavirusu užsikrėtę daugiau nei 690 žmonių. Iš jų devyni žmonės mirė. Septyni pacientai pasveiko.

  Šalyje nuo kovo 16 dienos buvo paskelbtas karantinas, jis pratęstas iki balandžio 13 dienos.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 970 tūkst. infekcijos atvejų, daugiau nei 50 tūkst. žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Dar šia tema

  Padidintos baudos už karantino pažeidimus
  Be panikos! Likite namuose: ką dar ragina daryti reklama visame pasaulyje
  Raginimą nutraukti konfliktus COVID-19 fone palaiko maždaug 70 šalių
  Tegai:
  koronavirusas, Saulius Skvernelis, sunkvežimis

  Svarbiausios temos