01:15 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Prezidentas pabrėžė, kad šiuo metu savanoriai sudaro net 90 proc. koronaviruso karštosios linijos veikloje dalyvaujančių asmenų

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Prezidentas Gitanas Nausėda šeštadienį Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje susitiko su karštosios koronaviruso linijos 1808 darbuotojais ir savanoriais, rašoma Prezidentūros pranešime.

  Lankydamasis karštosios linijos patalpose, Prezidentas atsiliepė į vieną skambutį ir atsakė į Šiaulių gyventojai kilusį klausimą dėl ketvirtą dieną negauto testo atsakymo. Šalies vadovas pabrėžia, jog būtina toliau didinti laboratorijų pajėgumus ir išvengti tokių situacijų, kai sergantys žmonės negali sulaukti tyrimų rezultatų.

  Президент Литвы Гитанас Науседа посетил горячую линию короновируса на Каунасской станции скорой помощи, 4 апреля 2020
  Gitanas Nausėda apsilankė Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje

  Šalies vadovas pabrėžė, kad šiandien Lietuvoje atliekami ne tik koronaviruso testai – mūsų pilietiškumas taip pat laiko svarbų testą. Šiandien sutikti savanoriai demonstruoja, kad jie pilietiškumo testą išlaiko aukščiausiu įmanomu lygiu.

  "Matydamas savanorių pasiaukojimą ir ryžtą, aš dar tvirčiau tikiu, kad mes sėkmingai įveiksime mums tekusį iššūkį. Tokiais momentais aš didžiuojuosi Lietuva ir lietuviais, kurie sudėtingomis aplinkybėmis geba susivienyti, stoti kaip mūras, vienas šalia kito, pamiršti nesutarimus ir beprasmiškus ginčus, ir daryti tai, kas šiuo metu yra reikalingiausia", – sakė šalies vadovas.

  Prezidentas pabrėžė, kad šiuo metu savanoriai sudaro net 90 proc. koronaviruso karštosios linijos veikloje dalyvaujančių asmenų. Jie darbuojasi keliomis pamainomis visą parą, pasirengę bet kada suteikti informacijos gyventojams, nukreipti sergančius asmenis į mobiliuosius tyrimo punktus ar profesionalių medikų konsultacijoms.

  Президент Литвы Гитанас Науседа посетил горячую линию короновируса на Каунасской станции скорой помощи, 4 апреля 2020
  Gitanas Nausėda apsilankė Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje
  Pasak šalies vadovo, karštosios koronaviruso linijos savanoriai reikšmingai sumažina Bendrojo pagalbos centro ir Greitosios medicinos pagalbos dispečeriams tenkantį krūvį, taip pat leidžia budintiems gydytojams daugiau dėmesio skirti svarbiausiems klausimams ir sunkiausiems atvejams.

  Prezidentas atsisveikindamas padėkojo visiems karštosios linijos darbuotojams ir simboliškai įteikė jiems istorinę vėliavą.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai

  Dar šia tema

  Nausėda su karininkais aptarė Lietuvos valdymą plintant koronavirusui
  Nausėda susirūpino apsaugos nuo COVID-19 priemonių kokybe
  Nausėda pareiškė, kad nepasitiki Baltarusijos duomenimis apie koronavirusą 

  Svarbiausios temos