05:19 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Nepanaudotus bilietus atšauktiems traukiniams bus galima grąžinti į bet kurią geležinkelio kasą bilietų įsigijimo valstybės teritorijoje

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Nuo balandžio 6 dienos "Rusijos geležinkeliai" laikinai atšaukia susisiekimą traukiniais tarp Rusijos Federacijos miestų ir Kaliningrado, kurie kursuoja tranzitu per Baltarusiją ir Lietuvą, praneša bendrovė.

  "Rusijos geležinkeliai" informuoja, kad remiantis Rusijos federalinės vartotojų teisių apsaugos ir žmogaus gerovės priežiūros tarnybos "Rospotrebnadzor" valdybos vadovo, Rusijos Federacijos vyriausiojo valstybinio sanitarinio gydytojo laišku, taip pat dėl ​​to, kad Rusijoje ir kaimyninėse šalyse buvo įvesta keletas ribojamųjų priemonių siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui, laikinai atšaukiamas tarptautinių keleivinių traukinių kursavimas į Baltarusiją, taip pat apribojamas susisiekimas su Kaliningrado sritimi.

  "Nuo balandžio 6 dienos laikinai atšaukiami traukiniai į Kaliningradą, kursuojantys tranzitu per Baltarusijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos teritorijas:

  - traukinys Nr. 30/29 Kaliningradas–Maskva, išvykimas iš Kaliningrado 2020.04.06, išvykimas iš Maskvos 2020.04.07;

  - traukinys Nr. 80/79 Kaliningradas–Sankt Peterburgas, išvykimas iš Kaliningrado 2020.04.07, išvykimas iš Sankt Peterburgo 2020.04.09".

  Nepanaudotus bilietus atšauktiems traukiniams bus galima grąžinti be papildomų mokesčių ir rinkliavų per šešis mėnesius nuo atšaukimo. Norėdami susigrąžinti pinigus, keleiviai turi kreiptis į bet kurią geležinkelio kasą bilietų įsigijimo valstybės teritorijoje. Elektroninius bilietus keleiviai gali grąžinti naudodamiesi interneto ištekliais, per kuriuos jie buvo įforminti.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Karantino sąlygomis "Lietuvos geležinkeliai" padeda grįžti namo
  Laikinai stabdomas į Vilniaus oro uostą vykstančių traukinių maršrutas
  Karantino metu Lietuvoje būtinasis susisiekimas vietiniais traukiniais išliks
  Per Lietuvą į Kaliningradą galės pravažiuoti tik regiono gyventojai
  Tegai:
  Kaliningradas, geležinkelis, Lietuva, Rusija

  Svarbiausios temos