15:31 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytojus kupinas energijos ir ryžto, tačiau tuo pat metu būsite mažai linkę į racionalų išteklių paskirstymą

  Paprasčiau tariant, tokią dieną yra didelė rizika, kad išeikvosite per daug energijos nereikšmingiems dalykams, o svarbiems reikalams gali nelikti nei jėgų, nei noro. Todėl prieš imdamiesi veiksmų pagalvokite, ar tikslas yra toks svarbus? Galbūt geriau būtų atidėti vėlesniam laikui? Na, ir pagrindinis dalykas: rytoj imantis verslo, jums nepakenks ramiai pasverti ir pagalvoti, ar nepervertinate savo stipriųjų pusių.

  Avinas (03.21-04.20) Stenkitės kiek įmanoma daugiau planuoti šią dieną. Diena tinkama verslo deryboms. Gerai jausitės skaitydami, bendraudami su draugais.

  Jautis (04.21-05.21) Šiame etape pabandykite pamiršti žodį "noriu", iškilti į paviršių turėtų žodis "reikia". Jei netingėsite, pasieksite puikių rezultatų. 

  Dvyniai (05.22-06.21) Diena bus pilna derybų, kurios gali duoti vaisių. Tačiau pokalbiuose per daug nesigilinkite ir, jei jaučiate, kad asmuo, su kuriuo kalbatės, nėra pasirengęs duoti atsakymą, nespauskite jo. Nereikia spręsti problemų vieniems — draugai ir artimieji yra pasirengę padėti.

  Vėžys (06.22-07.22) Dabar galite būti dviprasmiškoje padėtyje. Viena vertus, darbe bus daug sėkmės, kita vertus, santykiuose su mylimu žmogumi galimos komplikacijos. Stenkitės vengti ginčų ir būkite tolerantiški.

  Liūtas (07.23-08.23) Neplanuokite nieko rimto. Laikas atsipūsti. Jei neturite tokios galimybės, darykite tik būtiniausius dalykus ir neprisiimkite didesnių įsipareigojimų.

  Mergelė (08.24-09.22) Užpildykite savo tvarkaraštį svarbiomis užduotimis. Galite gauti daug daugiau malonių staigmenų ir net naudos, nei tikitės.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Venkite ginčų, konfliktų ir santykių su kolegomis, artimaisiais ir tiesiog su artimais žmonėmis aiškinimosi. Jei dabar valdysitės, jūsų reikalai netrukus pagerės.

  Skorpionas (10.23-11.21) Nemalonių netikėtumų nebus. Būsite pakilios nuotaikos ir galėsite daug dirbti bei gerai atsipalaiduoti. Būtina aktyviai bendrauti su kitais. Spontaniški sprendimai gali būti sėkmingi.

  Šaulys (11.22-12.21) Šią dieną gali tekti nerimauti. Žvaigždės žada, kad dabar yra tinkamas laikas baigti anksčiau pradėtus darbus, tačiau rūpinkitės ir naujais projektais. Būkite gailestingi, neatsisakykite padėti artimiesiems. Jums gali tekti susirūpinti sveikata.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Santykiuose su mylimuoju parodykite daugiau šilumos, taktiškumo ir lankstumo. Tinkamas laikas pažįstamos aplinkos pokyčiams, galbūt nedideliam remontui ar pertvarkai. 

  Vandenis (01.21-02.19) Šiuo metu elgdamiesi atsargiai galite išvengti nemalonumų. Stenkitės nebendrauti su impulsyviais ir agresyviais žmonėmis.

  Žuvys (02.20-03.20) Viskas klostysis gerai, jei visur laikysitės taisyklių. Jūs turite pakankamai diplomatinių sugebėjimų ir sugebėjimo rasti tinkamus žodžius bendraujant su pašnekovu. Bendradarbiavimas žada būti gana pelningas.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos