18:53 2020 Lapkričio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (383)

  Mergina neatpažįsta savo tėvų ir artimųjų, pamiršo, kaip vaikščioti ir šukuoti plaukus, ji sėdi neįgaliojo vežimėlyje, tačiau nepraranda vilties pasveikti

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Sario grafystės, esančios pietryčių Anglijoje, gyventoja Sophie Clayton prarado ilgalaikę atmintį po kraujavimo iš nosies, praneša britų leidinys "The Sun".

  Incidentas įvyko praėjusių metų lapkritį. Clayton ruošėsi eiti į darbą, kai jai prasidėjo kraujavimas iš nosies. Kraujavimas nesustojo beveik 20 minučių. Merginos motina iškvietė paramedikus. Atvykę gydytojai paprašė 26 metų Clayton įvardinti datą, tačiau ji nesugebėjo to padaryti. Taip pat merginai nepavyko atsiminti savo vardo.

  Dešimt dienų nukentėjusioji buvo ligoninėje, kur gydytojai jai diagnozavo "funkcinį neurologinį sutrikimą". Mergina neatpažino savo tėvo, motinos ir mylimojo vaikino, pamiršo, kaip vaikščioti ir šukuoti plaukus.

  Šiuo metu ji sėdi neįgaliojo vežimėlyje, su ja dirba reabilitacijos centro specialistai. Mergina nepraranda vilties pasveikti ir atgauti atmintį.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (383)

  Dar šia tema

  Mokslininkai įvardijo priešlaikinio smegenų senėjimo priežastį
  Amerikietis dešimt metų gyveno su kirminu smegenyse
  Gydytojai paaiškino, kaip telefonai ir kompiuteriai smegenis paverčia "sąvartynu"
  Tegai:
  atmintis, sveikata, smegenys

  Svarbiausios temos