15:56 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1837)

  Be to, Vyriausybė trečiadienį įvedė judėjimo ribojimus per ilgąjį Velykų savaitgalį — bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios savivaldybės miestus ir miestelius

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Lietuvos Vyriausybė pratęsė karantiną dar dviem savaitėms.

  Šis sprendimas priimtas Vyriausybės posėdžio metu. Nuo šiol karantinas galioja iki balandžio 27 dienos. Šis režimas Lietuvoje įvestas nuo kovo 16 dienos.

  Taip pat Vyriausybė patvirtino, kad per Velykų savaitgalį, nuo balandžio 10 dienos 20:00 iki balandžio 13 dienos 20:00, Lietuvoje bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios savivaldybės miestus ir miestelius. Ribojimus kontroliuos policija, reikalui esant jai padės kariuomenė.

  Ribojimai nebus taikomi asmenims, kurie vyksta į savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto. Be to, išimtys bus taikomos, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, būtinojo darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos teikimo.

  Vyriausybė nusprendė, kad į šalį bus leidžiama atvykti Lietuvos piliečių ir kitų šalyje turinčių teisę gyventi asmenų šeimos nariams (tėvai ar įtėviai, vaikai ar įvaikiai, sutuoktiniai, globėjai).

  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas >>

  Nutarime taip pat pabrėžiama, jog ekipažų ar įgulų nariai, vykdantys tarptautinius krovininius vežimus visų rūšių transportu, per Lietuvos teritoriją vyksta be būtinojo sustojimo.

  Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad jeigu po Velykų savaitgalio užsikrėtimų skaičius neišaugs, Vyriausybė švelnins karatino sąlygas ir leis veikti smulkiajam verslui, jeigu šis atitiks saugumo reikalavimus.

  Karantinas Lietuvoje
  © Sputnik /
  Karantinas Lietuvoje
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1837)

  Dar šia tema

  PSO: dar per anksti prognozuoti koronaviruso pandemijos pabaigą
  Įsiklausyk. Lik namuose: policija perspėja apie pasekmes
  Lietuvos oro uostus pasiekė daugiau nei 50 tonų apsaugos priemonių 
  Marijampolės ligoninėje nustatyti šeši nauji COVID-19 atvejai
  Tegai:
  COVID-19, Velykos, Lietuva, koronavirusas, karantinas

  Svarbiausios temos