03:42 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1820)

  Incidentas įvyko pirmadienį. Moteris iš medicinos įstaigos išlipo pro langą ir grįžo į savo butą, kur vėliau ją rado policija

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Vilniaus bendrovė "Susisiekimo paslaugos" paskelbė maršrutą, kuriuo važiavo koronavirusu užsikrėtusi pacientė, pabėgusi iš ligoninės.

  Santaros klinikos, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Incidentas įvyko antradienį. Moteris pabėgo iš ligoninės pro palatos langą ir grįžo į savo butą, kur vėliau ją rado policija.

  Bendrovės duomenimis, tarp 15:30 ir 16:30 pacientė važiavo iš Santaros klinikų iki Žaliojo tilto 1G autobusu, o iš "Žaliojo tilto" stotelės važiavo link "Panerių" 6 troleibusu.

  "Visiems keleiviams, kurie balandžio 7 d. vyko šiais maršrutais, pagal galiojančius LRV ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos nutarimus savo ir kitų saugumui rekomenduojame 14 dienų saviizoliaciją", — rašoma pranešime.

  Įmonė priminė, kad kiekviena viešojo transporto priemonė yra dezinfekuojama po kiekvieno reiso. Dezinfekuojami išoriniai paviršiai, skirti keleiviams laikytis — turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai. Naktį viešojo transporto parkuose kruopščiai dezinfekuojamas visas transporto priemonės salonas.

  Keleiviai dezinfekuotis rankas gali ir autobusų, troleibusų viduje, prie vidurinių durų — tai daryti rekomenduojama kaskart įlipus ir išlipus iš viešojo transporto.

  Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau nei 910 koronavirusu užsikrėtusių žmonių, iš kurių 15 mirė, 8 pasveiko. Šalyje paskelbtas karantinas. Už saviizoliacijos taisyklių pažeidimą numatytos griežtos bausmės.

  Visose Europos šalyse paskelbtas karantinas, uždarytos sienos. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, koronavirusu susirgo daugiau nei 1,2 mln. žmonių, daugiau nei 72 tūkst. iš jų mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1820)

  Dar šia tema

  Putinas paragino "sutelkti į kumštį visus išteklius" kovai su koronavirusu
  Baltijos šalių prezidentai tarėsi dėl COVID-19 krizės padarinių mažinimo strategijos
  Tegai:
  Santaros klinikos, koronavirusas, Vilnius

  Svarbiausios temos