06:15 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kartą per savaitę klientai knygas galės užsakyti elektroniniame kataloge arba telefonu, o bibliotekos darbuotojai jas išvežios ir skaitytojams pristatys bekontakčiu būdu

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka karantino laikotarpiu pristatys knygas į namus, praneša miesto savivaldybė.

  Karantinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka karantino laikotarpiu siūlo savo klientams nuotolines paslaugas. Senjorai šiuo metu gali užsisakyti knygų skaitymo telefonu paslaugą, visi norintys — gauti natas el. paštu, socialiniuose tinkluose vyksta susitikimai su kino pasaulio atstovais, o balandžio viduryje startuos analogų pasaulyje neturinti virtualios biblioterapijos platforma šeimoms.

  Iškart po Velykų biblioteka savo lankytojams pateiks dar vieną paslaugą — knygų pristatymą į namus. Kartą per savaitę skaitymo išsiilgę klientai knygas galės užsakyti elektroniniame kataloge arba telefonu, o bibliotekos darbuotojai jas išvežios ir skaitytojams pristatys bekontakčiu būdu.

  Kaip tai veiks?

  Balandžio 14 dieną, nuo 9 iki 14 val., bibliotekos klientai galės prisijungti prie elektroninio katalogo arba paskambinti telefono nr. 8 5 275 5945 ir užsisakyti ne daugiau 3 knygų.

  Likusiomis darbo dienomis 9–17 val. vyks leidinių išvežiojimas, o knygas vėl užsakyti bus galima pirmadieniais. Prieš pristatant skaitinius, bibliotekos darbuotojas su paslaugos gavėju telefonu susisieks asmeniškai, o atvykęs, knygas paliks prie durų.

  Ši paslauga bus teikiama Vilniaus centrinėje bibliotekoje ir jos filialuose užsiregistravusiems skaitytojams. Laikantis saugumo standartų, pandemijos laikotarpiu knygų grąžinimas neveikia, todėl biblioteka lankytojų labai prašo leidinių į bibliotekas nenešti ir primena, kad dėl delspinigių ar kitų nuobaudų nerimauti nereikės nei knygas užsisakantiems į namus, nei jas paėmusiems dar prieš prasidedant karantinui. 

  Knygos pristatymui į namus bus išduodamos iš Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6) ir vaikų bibliotekos "Saulutė" (Žirmūnų g. 2) fondų, pasibaigus karantinui jas grąžinti reikės būtent į šias bibliotekas.

  Dar šia tema

  Lady Gaga paskelbė apie naujos knygos išleidimą
  Ekspertai išsiaiškino, kurios knygos gerina smegenų darbą ir gyvenimo kokybę
  Tegai:
  knygos, Vilnius

  Svarbiausios temos