01:55 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1803)

  Anksčiau dėl nustatytų infekcijų kontrolės pažeidimų SAM priėmė sprendimą laikinai uždaryti didžiąją dalį Klaipėdos universitetinės ligoninės skyrių

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viruso išplitimo aplinkybių Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Apie tai penktadienį praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Prokuratūra pradės ikiteisminį tyrimą dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo ir tarnybos pareigų neatlikimo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

  Pažymėtina, kad šis ikiteisminis tyrimas pradėtas ne dėl konkretaus asmens galimai padarytos nusikalstamos veikos, bet siekiant objektyviai įvertinti, ar yra pagrindo SAM pareiškime minimas aplinkybes vertinti kaip nusikalstamą veiką. Įtariamųjų šiame ikiteisminiame tyrime šiuo metu nėra.

  Sveikatos apsaugos ministerijos pareiškimas taip pat perduotas išnagrinėti ir Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorams. Jie turėtų įvertinti, ar dėl pareiškime nurodytų aplinkybių yra pagrindo taikyti viešojo intereso gynimo priemones.

  Praėjusios savaitės pabaigoje buvo sustabdyta didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės skyrių veikla. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga užsiminė, jog dėl nustatytų infekcijų kontrolės pažeidimų svarstoma kreiptis į teisėsaugą.

  Klaipėdos universitetinė ligoninė — viena iš penkių pagrindinių ligoninių, kuriose gydomi koronavirusu užsikrėtę žmonės.

  Koronavirusas Lietuvoje
  © Sputnik /
  Koronavirusas Lietuvoje
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1803)

  Dar šia tema

  Marijampolės ligoninėje patvirtinti nauji koronaviruso atvejai
  COVID-19 statistika: Lietuvoje nuo koronaviruso mirė 22 žmonės
  Ekspertas: Latvijos ekonomika atlaikys tik porą koronakrizės mėnesių
  Koronaviruso pasekmės: Lietuvos oro uoste ryškus skrydžių mažėjimas
  Vokietijos URM vadovas įvertino JAV ir Kinijos kovos su koronavirusu patirtį
  Tegai:
  koronavirusas, Klaipėda

  Svarbiausios temos