20:30 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Kaip pabrėžė savivaldybė, šios sporto šakos gerbėjai negali išsėdėti namuose, nepaisant visų apribojimų ir įspėjamųjų ženklų

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. "Krepšinio sostine" tituluojamas Kaunas priverstas taikyti karantiną net ir krepšiniui, pranešė savivaldybės spaudos tarnyba.

  Penktadienį miesto tarnybos nuėmė visus krepšinio lankus. Tai kampanijos "Elkis protingai — būk namie!" dalis, kuria siekiama oranžinio kamuolio aistruoliams priminti apie būtinybę laikytis karantino apribojimų ir vengti gyvų socialinių kontaktų.

  Демонтаж баскетбольного кольца в Каунасе, 10 апреля 2020 года
  Krepšinio sostine tituluojamas Kaunas priverstas taikyti karantiną net ir krepšiniui. Sekant JAV didmiesčių pavyzdžiu, priimtas nelengvas sprendimas išmontuoti krepšinio lankus visame mieste.
  Kaip pažymėta pranešime, akivaizdu, kad lietuviams krepšinis yra daugiau nei žaidimas, o didžioji dauguma miesto gyventojų — "Žalgirio" krepšinio komandos gerbėjai. Ištikimybė šiai sporto šakai ima viršų net prieš karantino apribojimus.

  Karantino metu gyventojai, policija ir viešosios tvarkos pareigūnai ne kartą pastebėjo, kad nepaisant visų perspėjimų žmonės renkasi krepšinio aikštelėse. Dėl to miesto valdžia ėmėsi kraštutinių priemonių ir atsisakė visų lankų.

  Демонтаж баскетбольного кольца в Каунасе, 10 апреля 2020 года
  Tai kampanijos "Elkis protingai – būk namie!" dalis, kuria siekiama oranžinio kamuolio aistruoliams priminti apie būtinybę laikytis karantino apribojimų ir vengti gyvų socialinių kontaktų.

  Kaip pabrėžė savivaldybė, krepšinis yra kontaktinis sportas, todėl žaisdami jį pandemijos metu žaidėjai rizikuoja ne tik savo, bet draugų bei šeimos narių sveikata.

  Iš viso mieste išmontuota per 200 krepšinio lankų. Pranešime pabrėžiama, kad po karantino pabaigos lankai bus nedelsiant sugrąžinti.

  Демонтаж баскетбольного кольца в Каунасе, 10 апреля 2020 года
  Gyventojai, policija ir viešosios tvarkos pareigūnai fiksuoja nuolatinius susibūrimus krepšinio aikštelėse, kurių nepažaboja jokie įspėjimai. Dėl to tenka imtis kraštutinių priemonių – laikinai atsisakyti krepšinio lankų.

  Lietuvoje — daugiau nei 1020 pacientų, sergančių COVID-19, daugiau kaip 50 žmonių pasveiko, mirė 23. Lietuvoje karantinas pratęstas iki balandžio 27 dienos.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 1,5 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 92 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Dar šia tema

  Iš Kinijos atskraidinta daugiau nei 27 tonos asmens apsaugos priemonių
  Koronavirusas puola Vakarų laivynus ir kariuomenę
  SAM: medicinos darbuotojai profilaktiškai turėtų būti tiriami kartą per 7 dienas
  Tegai:
  karantinas, krepšinis, koronavirusas, Kaunas

  Svarbiausios temos