20:39 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Medicinos įstaigoje susiklostė sunki situacija dėl koronaviruso paplitimo tarp darbuotojų. Vadovybė daro viską, kad virusas neplistų

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Iš viso Marijampolės ligoninėje 33 pacientai, kuriems diagnozuotas koronavirusas, tarp jų — ir ligoninės darbuotojams. Naujausiais duomenimis, du nauji atvejai užfiksuoti medicinos įstaigos darbuotojams.

  Apie tai savo Facebook paskyroje paskelbė miesto meras Povilas Isoda.

  Dabar medicinos įstaigoje pradedami pakartotiniai COVID-19 testavimai.

  Anot Isodos, mobiliame patikros punkte balandžio 9 ir 10 dienomis nustatyta po 1 teigiamą COVID-19.

  Iš viso Marijampolės mobiliajame punkte buvo užregistruota 14 teigiamų rezultatų. Iš viso nuo punkto veikimo pradžios ištestuoti 456 miesto gyventojai.

  Kaip anksčiau pranešė Sputnik Lietuva, Marijampolės ligoninėje susiklostė labai sudėtinga padėtis, o medicinos įstaigoje nuolat pranešama apie naujus COVID-19 infekcijos atvejus tarp darbuotojų.

  Vadovybė daro viską, kad sustabdytų viruso plitimą. Valdžia kreipėsi į visas privačias pirminės sveikatos priežiūros klinikas, ragindama visus darbingus gydytojus ir slaugytojus laikinai dirbti ligoninės priėmime darbuotojų trūkumo laikotarpiu.

  Naujausiais duomenimis, respublikoje daugiau nei 1020 pacientų, sergančių COVID-19, daugiau kaip 50 žmonių pasveiko, 23 mirė.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 1,5 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 92 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Dar šia tema

  Iš Kinijos atskraidinta daugiau nei 27 tonos asmens apsaugos priemonių
  Koronavirusas puola Vakarų laivynus ir kariuomenę
  Tegai:
  Marijampolė, medicinos darbuotojai, karantinas, ligoninė, koronavirusas

  Svarbiausios temos