08:15 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot jos, nors motyvuoti mylimą žmogų yra geras dalykas, astrologijoje yra keletas ženklų, kurie nueina per toli ir praktiškai atima iš artimųjų pasirinkimo laisvę

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Žurnalistė ir astrologijos ekspertė Tamara Sanon įvardijo zodiako ženklus, kurie labiau nei kiti yra linkę keisti savo antrąją pusę, praneša "Your Tango".

  Anot jos, nors motyvuoti mylimą žmogų yra gera idėja, astrologijoje yra keletas ženklų, kurie nueina per toli ir praktiškai atima iš artimųjų pasirinkimo laisvę.

  Pavyzdžiui, užsispyręs Avinas daro viską, kas įmanoma, kad santykiai bet kokia kaina būtų darnūs, net ir jiems pasibaigus. Šio ženklo atstovai bandys ką nors sutvarkyti iki paskutiniųjų, nes yra įsitikinę savo sugebėjimais. Bet jie nesupranta, kad neįmanoma pakeisti to, kas to nenori.

  Tamara Sanon pataria kovoti už savo artimąjį, bet tik tuo atveju, jei jis taip pat yra pasirengęs kovoti už jus. Santykiai turėtų būti abipusiai. Priešingu atveju Avinas taps kaprizingesnis ir griežtesnis. 

  Mergelės — perfekcionistės. Todėl jos tikisi tik geriausio iš bet kurio savo gyvenimo aspekto, ypač iš partnerio. Kadangi šiam zodiako ženklui patinka vertinti žmones, jis kritikuoja labai aštriai, nesuprasdamas, kad taip neturėtų būti elgiamasi su mylimuoju. Mylimas žmogus nėra užduotis ar projektas.

  Kai Mergelės užmezga rimtus santykius, jos yra visiškai atsidavusios jiems. Todėl, jei mažos bėdos išsivysto į didesnes ir tampa aišku, kad laikas nutraukti santykius, šio ženklo atstovai pradeda stengtis kuo labiau pakeisti savo partnerį.

  Šiuo atveju astrologė mano, kad Mergelėms reikia atsiminti: žmonės nėra tobuli ir neturi būti tokie.

  Kai kalbama apie meilę, Svarstyklės pradeda siekti tobulumo. Partneryje jos mato viską tik gerai ir nenori tikėti, kad jų mylimas žmogus turi ir blogų savybių. Todėl Svarstyklėms lengviau keisti nei nutraukti santykius.

  Tai ypač būdinga šio ženklo moteriškajai lyčiai. Jos daro viską, kas įmanoma, kad mylimasis žinotų jų požiūrį (tikėdamosi, kad viskas pasikeis).

  Šio ženklo atstovai nori rasti būdą išlaikyti harmoniją santykiuose. Svarstyklės žino: jei vėl taps vienišos, turės prisitaikyti prie gyvenimo. Joms daug lengviau išlikti santykiuose, dėl kurių jos tampa nelaimingos, nei būti vienoms.

  Ožiaragiai niekada nebūna patenkinti. Jiems nuolat kažko trūksta. Todėl, net jei jų partneris tikrai pasikeis, kad jiems patiktų, šio ženklo atstovai vis tiek nebus patenkinti.

  Pasak Tamaros Sanon, taip yra dėl to, kad šio ženklo atstovai patys jaučiasi nepatenkinti.

  Ožiaragiai manipuliuoja mylimu žmogumi, jį kaltina, sugalvoja visokių problemų, o paskui dar bando pakeisti. Jie nenori pripažinti, kad patys turi pasikeisti. Tiesa, jie sunkiai tai pripažįsta dėl savo didelės savivertės ir atkaklumo.

  Astrologė mano, kad jei Ožiaragiai nori nustoti taip elgtis, jie turi pradėti dirbti su savimi ir atrasti džiaugsmą gyvenime.

  Dar šia tema

  Kaip skaniai valgyti ir išlaikyti formą neišeinant iš namų. Gydytojų patarimai
  Mokslininkai išsiaiškino, kokiu atstumu gali plisti koronavirusas
  Tegai:
  santykiai, horoskopas

  Svarbiausios temos