18:01 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2163)

  Siunta Lietuvą pasiekė padedant Susisiekimo ministerijai, o į ligonines priemones išvežioja valstybės valdoma akcinė bendrovė "Lietuvos paštas"

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Medikams, kurie kovoja su koronaviruso infekcija, ir toliau dalinama iš Kinijos atskraidinta apsauginė apranga, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Į karščiavimo klinikas ir mobilius punktus pristatyta 3000 vnt. apsauginių akinių ir 4800 vnt. apsauginių kombinezonų.

  Siunta Lietuvą pasiekė padedant Susisiekimo ministerijai, o į ligonines priemones išvežioja valstybės valdoma akcinė bendrovė "Lietuvos paštas".

  Sveikatos apsaugos ministerija kiekvieną savaitę gauna patikslintus gydymo įstaigų poreikius ir atsižvelgia į pačių įstaigų įvardintą asmens apsaugos priemonių trūkumą.

  SAM priminė, kad siekiant valdyti rizikas ir užkirsti kelią koronavirusinės infekcijos plitimui, Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui pavesta aktyviai stebėti, vertinti epideminę situaciją visose šalies ligoninėse. Pirmiausia dėmesio turėtų sulaukti tos ligoninės, kuriose jau buvo nustatyta infekcija, bei teikiančios slaugos paslaugas.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje buvo nustatyta daugiau kaip 1060 COVID-19 atvejų, 24 žmonės mirė, pasveiko daugiau nei 101. Karantinas Lietuvoje galioja iki balandžio 27 dienos.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2163)

  Dar šia tema

  Euro grupė susitarė dėl papildomų finansinių priemonių kovai su COVID-19
  Nemenčinėje įmonės darbuotojai masiškai užsikrėtė koronavirusu
  Tegai:
  Lietuva, saugumas, koronavirusas

  Svarbiausios temos