19:33 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tarpmiestiniai autobusai darbą pradės balandžio 14 dieną ir kursuos tarp didžiųjų šalies miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Iš karto po Šv. Velykų keleivių vežėja "Kautra" planuoja atnaujinti susisiekimą tarpmiestiniais autobusais, praneša įmonės spaudos tarnyba. 

  Pradžioje įmonė planuoja darbą tarp didžiųjų šalies miestų. Anot įmonės atstovų, viena iš darbo atnaujinimo paskatų yra ir siuntų pervežimas. 

  "Iš karto po švenčių atnaujiname darbą. Po truputį, tarp didžiųjų miestų. Stebėsime situaciją ir žmonių judėjimą. Tikimės, kad ir nedidelio keleivių srauto, galvojame, kad jis po truputį gali pradėti augti. Vis tik nemažas viltis siejame ir su siuntų pervežimu autobusais", — kalbėjo "Kautros" generalinis direktorius Linas Skardžiukas. 

  Planuojama, kad tarpmiestiniai autobusai darbą pradės balandžio 14 dieną ir kursuos tarp didžiųjų šalies miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus.

  Pranešama, kad autobusai bus dezinfekuojami, palaikomas minimalus atstumas tarp keleivių, vairuotojai taip pat bus aprūpinti visomis saugumo priemonėmis. 

  Lietuvoje iš viso užfiksuoti 1062 koronaviruso atvejai. Šalyje nuo COVID-19 mirė 24 žmonės. 101 pacientas pasveiko. Šalyje iki balandžio 27 dienos įvestas karantinas. Valdžia svarsto galimybę sušvelninti jo sąlygas.

  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas.
  © Sputnik /
  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas.
  Tegai:
  Alytus, Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Kaunas, Vilnius, autobusas, Kautra

  Svarbiausios temos