04:59 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  COVID-19 nėra susijęs su simptomais, kurie paprastai siejami su virusiniu peršalimu, tokiais kaip nosies užgulimas ar gleivių susidarymas

  VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Amerikos mokslininkai nustatė, jog koronavirusas nuo peršalimo skiriasi tuo, kad nėra slogos. Tyrimo rezultatai skelbiami "Eurekalert" svetainėje.

  Kaip pagrindinį simptomą, pagal kurį galima nustatyti COVID-19 ankstyvojoje stadijoje, gydytojai įvardija uoslės praradimą laisvuose sinusuose.

  "COVID-19 nėra susijęs su simptomais, kurie paprastai siejami su virusiniu peršalimu, tokiais kaip nosies užgulimas ar gleivių susidarymas. Tai taip pat leidžia gana lengvai atskirti COVID-19 nuo sezoninių alergijų", — teigė vienas iš tyrimo autorių, Sinsinačio universiteto docentas Ahmadas Sedaghatas.

  Pasak tyrėjų, uoslės praradimas nesant kitų su nosies ertme susijusių simptomų rodo, kad pacientą reikia nedelsiant izoliuoti ir tirti dėl koronaviruso.

  COVID-19 koronaviruso pandemija paveikė beveik visą pasaulį. Naujausiais PSO duomenimis, užsikrėtė 1,84 mln. žmonių, daugiau nei 117 tūkst. mirė.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Rusija sukūrė naują vaistą koronavirusui gydyti
  Paaiškėjo, kokiu atstumu perduodamas koronavirusas
  Jungtinės Valstijos tikisi iš Kinijos gauti informacijos apie koronavirusą
  Tegai:
  COVID-19

  Svarbiausios temos