04:55 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Taip pat pranešama, kad vienas Panevėžio ligoninės darbuotojas, kuriam diagnozuota koronavirusinė infekcija, gydosi namuose, jo savijauta yra gera

  VILNIUS, balandžio 17 — Sputnik. Dvidešimt trys Respublikinės Panevėžio ligoninės medikai jau rytoj grįžta į darbą, praneša Sveikatos apsaugos ministerija. 

  Dvidešimt trijų Respublikinės Panevėžio ligoninės Urologijos skyriaus darbuotojų ir keturių šio skyriaus pacientų antrojo testo dėl koronavirusinės infekcijos rezultatai neigiami.

  "Šiandien skelbiame gerąją naujieną — visų Urologijos skyriaus pacientų ir visų šio skyriaus darbuotojų  pakartotinio testavimo rezultatai yra neigiami. Labai džiaugiamės dėl savo pacientų, dėl ligoninėje dirbančių medikų, linkime jiems ir jų šeimoms stiprios sveikatos. Rytoj visi dvidešimt trys Urologijos skyriaus darbuotojai grįžta į darbą ir šis skyrius pradeda dirbti pilnu pajėgumu", — sako ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

  Ligoninės pateiktais duomenimis, darbuotojas, kuriam diagnozuota koronavirusinė infekcija, gydosi namuose, jo savijauta yra gera, o visi šeimos nariai yra sveiki.

  Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, Urologijos skyriuje, balandžio 5 d. buvo nustatytas pirmas koronaviruso atvejis.

  Nedelsiant keturiems tuo metu skyriuje besigydžiusiems pacientams ir dvidešimt trims skyriaus darbuotojams buvo atliktas koronaviruso testas, pacientai buvo saugiai izoliuoti, skyriaus darbuotojai — karantinuoti, o Urologijos skyriaus patalpos buvo išdezinfekuotos, laikantis visų būtinų dezinfekcijos reikalavimų.

  Penktadienio ryto duomenimis, Lietuvoje koronavirusas nustatytas 1149 žmonėms, 210 asmenų pasveiko, mirė 32.

  Lietuvoje karantinas įvestas iki balandžio 27 dienos. Žmonės raginami maksimaliai vengti susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Ligoninės ne gydo, o numarina: koronavirusas nuplėšė humanizmo kaukę nuo Vakarų
  Mokslininkai perspėjo apie pavojingas koronavirusinės infekcijos pasekmes
  Karoblis tvirtina, kad NATO kariai tampa "korona-melagienų objektais"
  Anušauskas pasipiktino kompensacijų už koronavirusą išmokėjimo tvarka
  Tegai:
  koronavirusas, Respublikinė Panevėžio ligoninė, Panevėžys, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM)

  Svarbiausios temos