10:12 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (247)

  Po sėkmingo starto Vilniuje, "ŽMONĖS Cinema drive-in" projektas plečiasi ir į kitus Lietuvos miestus

  VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Kauniečiai kinu iš automobilio galės mėgautis jau nuo balandžio 24 dienos, didžiajame kino ekrane, šalia Kauno "Žalgirio" arenos, rašoma Kauno savivaldybės pranešime.

  "Daugeliui "Žalgirio" arena siejasi su geromis emocijomis ir pramogomis. Todėl ypatingai džiugina, kad šiuo laikotarpiu "ŽMONĖS Cinema drive-in" Kaune atsidaro būtent prie "Žalgirio" arenos. Čia pramogų pasiilgę kauniečiai galės saugiai paįvairinti savo laisvalaikį ir šurmulys po truputį grįš į mūsų miesto širdį", — sako Kauno "Žalgirio" arenos direktorius Paulius Motiejūnas.

  Kaune rengiamuose "ŽMONĖS Cinema drive-in" seansuose filmus, kaip ir Vilniuje, žiūrėti bus galima tik iš automobilio, negalima išlipti ar praverti lango. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad viename automobilyje negalės būti daugiau nei du žmonės. Kol kas išimtis netaikoma net ir šeimos nariams. Siekiant išvengti kontakto galimybės, bilietu svarbu pasirūpinti iš anksto — renginio vietoje bilietais prekiaujama nebus. Taip pat į seansą nerekomenduojama vykti rizikos grupėms priklausantiems asmenims. Visi atvykusieji privalo laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo.

  Открытие кинотеатра под открытым небом в Вильнюсе.
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  "ŽMONĖS Cinema drive-in" žiūrovų laukia pozityvūs ir jau spėti pamilti filmai. Sezoną Kaune simboliškai pradės įkvepiantis Mariaus Markevičiaus dokumentinis filmas "Kita svajonių komanda", pasakojantis apie 1992 metų olimpines žaidynes Barselonoje, kuriose nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė pirmą kartą žaidė už nepriklausomą Lietuvą. Filmas pasakoja ne tik apie sportą, bet primena ir apie Lietuvos kelią į nepriklausomybę.

  Pirmąjį savaitgalį Vilniuje surengti aštuoni kino seansai, į juos susirinko per du tūkstančius žiūrovų. Kaune, kaip ir Vilniuje, "ŽMONĖS Cinema drive-in" seansai vyks visą vasarą. Organizatoriai aktyviai bendrauja su kitų miestų savivaldybėmis ir planuoja projekto plėtrą.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (247)

  Dar šia tema

  Vilniuje atsirado pirmasis "drive-in" kino teatras
  Tegai:
  kinas, Kaunas

  Svarbiausios temos