16:00 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šią sumą medikai galės išleisti sostinės kultūros įstaigose arba viešojo maitinimo vietose, tokiu būdu prisidėdami ir prie Vilniaus gyvybės išsaugojimo pandemijos metu

  VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Medicinos darbuotojų dienos proga Vilnius visiems 16-ai tūkstančių Vilniuje dirbančių medikų dovanoja po 25 eurų vertės Vilniaus dovanų kortelę, rašoma sostinės savivaldybės pranešime.

  Šią sumą medikai galės išleisti sostinės kultūros įstaigose arba viešojo maitinimo vietose, tokiu būdu prisidėdami ir prie Vilniaus gyvybės išsaugojimo pandemijos metu.

  "Neeilinėje situacijoje dirbančių herojų padėkai būtini nestandartiniai sprendimai. Atsidėkodami už jų darbą gelbstint gyvybes, mes medikams norime pasiūlyti kitą, malonesnę, atsakomybę – savo pasirinkimu prisidėti prie Vilniaus kultūros ir viešojo maitinimo įstaigų gelbėjimo. Tikiuosi, tai bus maža padėka už milžinišką darbą, kuris jau padarytas, ir kuris dar laukia", — teigė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

  Šioms dovanoms Vilniaus miesto savivaldybė paskirs 400 tūkst. eurų.

  Dovanų kortelę "Vilnius myli medikus" per artimiausias savaites gaus visi Vilniuje dirbantys medikai — ir savivaldybei, ir Sveikatos apsaugos ministerijai priklausančių, ir privačiam sektoriui priklausančių sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, kurių iš viso skaičiuojama 16 084. Didžiausia dalis Vilniaus medikų dirba Santaros klinikose — 6361.

  Medikų dienos proga sostinę taip pat papuošė trys instaliacijos "Mes kartu", vaizduojančios Vilniaus padėką ir meilę medikams.

  Tegai:
  medikai, Vilnius

  Svarbiausios temos