09:30 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Daugiausia pažeidimų nustatyta dėl reikalavimo įrengti atitvarus tarp vairuotojo ir keleivių bei draudimo keleiviams sėstis dviejose sėdimų vietų eilėse už vairuotojo

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Lietuvos transporto saugos administracijos Priežiūros departamentas balandžio 15–22 dienomis autobusų stotyse tikrino, ar yra laikomasi karantino metu nustatytų reikalavimų: užtikrinamas keleivių saugumas, atliekama būtina dezinfekcija, pranešė Susisiekimo ministerija.

  Buvo tikrinamos Vilniaus, Trakų, Klaipėdos, Kėdainių, Panevėžio, Utenos, Kryžkalnio, Jonavos, Marijampolės, Alytaus, Pakruojo, Radviliškio, Kauno, Gargždų, Šiaulių, Rokiškio, Vilkaviškio, Varėnos autobusų stotys.

  Koronaviruso tyrimas
  © Sputnik / Евгений Епанчинцев

  Pasak susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus, patikrinta daugiau kaip 130 vietinio, tarpmiestinio ir tolimojo susisiekimo autobusų. Didžioji jų dalis laikėsi karantino metu nustatytų keleivių vežimo saugumo reikalavimų.

  Patikrinimo metu buvo žiūrima, ar tarp vairuotojo ir keleivių yra atitvaras, ar keleivių sėdimosios vietos išdėstytos šachmatiniu būdu, ar tolimojo ir priemiestinio susisiekimo autobusuose yra perpus mažiau keleivių nei sėdimųjų vietų, ar įrengtos keleiviams skirtos dezinfekcinės priemonės bei pakankamai dezinfekuojamos transporto priemonės po kiekvieno reiso.

  Daugiausia pažeidimų nustatyta dėl reikalavimo įrengti atitvarus tarp vairuotojo ir keleivių bei draudimo keleiviams sėstis dviejose sėdimų vietų eilėse už vairuotojo. Be to, kai kurie autobusai nebuvo pakankamai išvėdinti, išlaipinus keleivius nepakankamai išdezinfekuoti, kai kuriuose trūko informacijos keleiviams apie COVID-19 prevencijos priemones.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Kaune vyrui nepavyko parduoti COVID-19 testų
  "Sodros" vadovė papasakojo, kiek kainuoja viena karantino diena Lietuvoje
  Lietuvos ekonomistas pareiškė, kad ekonomikos krizė pasitrauks kartu su karantinu
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, autobusai, autobusų stotis, Susisiekimo ministerija, Lietuva

  Svarbiausios temos