21:57 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip praneša Lietuvos oro uostai, nuo gegužės 13 dienos bus atnaujinti reguliarūs skrydžiai į Rygą ir Frankfurtą

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Lietuvai ir kai kurioms Europos šalims švelninant koronaviruso karantino apribojimus Vilniaus oro uoste nuo gegužės 13 dienos bus tęsiami reguliarūs keleiviniai skrydžiai, praneša Lietuvos oro uostų spaudos tarnyba.

  "Manome, kad laipsniškam keleivinių skrydžių draudimo pašalinimui atėjo laikas ir tam šalies oro uostai turi aiškią strategiją bei ruošiasi maksimaliai. Visa tai yra daroma tik atsižvelgiant į naujausias saugumo rekomendacijas, situaciją dėl koronaviruso konkrečioje šalyje, į kurią vykstama, bei oro linijų planus", — teigia Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

  Pirmieji du maršrutai iš Vilniaus oro uosto — Ryga ir Frankfurtas.

  Pasak Stikliūno, Frankfurtas šiame keleivinių skrydžių draudimo švelninimo kontekste yra labai svarbus, nes per šį oro uostą oro bendrovės siūlo daug jungiamųjų skrydžių į skirtingas Europos ir pasaulio šalis. Skrydžiai iš Vilniaus į Frankfurtą vyks tris kartus per savaitę — pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Juos nuo gegužės 13 dienos organizuoja kompanija "Lufthansa".

  Tą pačią gegužės dieną startuoja ir kompanijos "airBaltic" kasdienis skrydis iš Vilniaus oro uosto į Rygą.

  Prognozuojama, jog antroje gegužės pusėje daugiau skrydžių bendrovių atnaujins skrydžius šalies oro uostuose, tačiau laukiama pačių oro bendrovių galutinio sprendimo. 

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostai įvardijo, kada galima būtų atnaujinti skrydžius
  SAM pristatė rekomendacijas dėl skrydžių atnaujinimo
  Artimiausiu metu bus atnaujintas skrydis Vilnius–Frankfurtas

  Svarbiausios temos