20:46 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2164)

  Kaip praneša Vidaus reikalų ministerija, vidaus sienų kontrolė bus tęsiama iki gegužės 31 dienos, 24:00 valandos

  VILNIUS, gegužės 7 — Sputnik. Nuo gegužės 15 dienos judėjimas tarp Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos ir Estijos — bus palengvintas, pranešė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) spaudos tarnyba.

  Nuo gegužės 11 dienos tokios pačios sąlygos įsigalios ir keliaujant į Lenkiją. Vidaus sienų kontrolė bus tęsiama iki gegužės 31 dienos, 24:00.

  Asmenų ir jų lengvųjų asmeninės paskirties automobilių atvykimas į Lietuvos teritoriją bus leidžiamas ne tik per tarptautinius valstybės sienos kirtimo punktus Kalvarija–Budziskas ir Saločiai–Grenstalė, kaip yra šiuo metu, bet ir per punktus Būtingė֪֪–Rucava, Smėlynė–Medumai ir Lazdijai–Aradninkai.

  Ministerijos duomenimis, tarptautinius komercinius vežimus vykdantiems automobilių vairuotojams Lietuvos sieną, kaip ir dabar, galima kirsti per šiuos punktus: Kalvarija–Budziskas, Lazdijai–Aradninkai, Saločiai–Grenstalė, Būtingė–Rucava, Smėlynė–Medumai, Medininkai–Kamenyj Logas, Šalčininkai–Benekainys, Raigardas–Privalka, Kybartai–Černyševskojė ir Panemunė–Sovetskas.

  Asmenims, grįžusiems ar atvykusiems iš užsienio valstybių, ir toliau bus privaloma 14 dienų saviizoliacija, išskyrus asmenis, grįžusius ar atvykusius iš Estijos, Latvijos ar Lenkijos.

  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) atkreipia asmenų, planuojančių keliauti sausuma, dėmesį, kad į Lenkiją šiuo metu užsieniečiai neįleidžiami, tačiau jau nuo gegužės 11 dienos Lietuvos piliečiai galės vykti į šią šalį darbo, verslo ar studijų reikalais. Grįžus iš Lenkijos į Lietuvą nebus taikoma 14 dienų izoliacija.

  Taip pat pranešama, kad nuo gegužės 11 dienos į Lietuvą jos piliečiai lengvaisiais automobiliais iš Lenkijos galės grįžti ir per Lazdijų–Aradininkų pasienio kontrolės punktą. Iki minėtos datos grįžti į Lietuvą galima tik per Kalvarijos punktą.

  Lietuvos piliečiams nėra apribojimų išvykti į Baltarusiją, tačiau grįžti atgal į Lietuvą per pasienyje su šia šalimi veikiančius punktus draudžiama. Tiesa, išimtiniais atvejais grįžti galima, bet tik gavus VSAT vado ar jo įgalioto asmens leidimą. Būtina atminti, kad tokie atvejai kiekvieną kartą VSAT vertinami individualiai, iš anksto gavus dokumentus.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2164)

  Dar šia tema

  "Orlen Lietuva" patyrė daugiamilijoninius nuostolius dėl COVID-19
  Koronaviruso Lietuvoje atvejų skaičius viršijo 1 430
  Tegai:
  Lenkija, Baltijos šalys, pasienis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Vidaus reikalų ministerija (VRM)

  Svarbiausios temos