21:36 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Jei situacija leis, atsipalaiduokite, eikite pasroviui ir gausite daug teigiamų emocijų, kurių bus daugiau nei pakankamai visai savaitei

  Rytojaus horoskopas žada stebėtiną ramybę ir harmoniją — galbūt tokios būsenos nenorėsite nei dirbti, nei atlikti namų ruošos darbų, tačiau tai gali nuteikti bendravimui su artimaisiais ir draugais, pasivaikščiojimui gamtoje, romantiškam pasimatymui.

  Avinas (03.21-04.20) Šią dieną galite praleisti savo nuožiūra. Nebijokite pasirodyti juokingi. Nepriimkite visko pernelyg rimtai ir diena praeis sklandžiai.

  Jautis (04.21-05.21) Jei turite neišsipildžiusių ketinimų, kuriems neteikiate pirmenybės, dabar pats laikas pradėti juos įgyvendinti. Tai galima padaryti greitai ir be didelio triukšmo. Stenkitės laikytis atstumo nuo kitų ir nepriimti visko, ką jie sako. Šiuo metu yra didelė tikimybė, kad būsite apgauti.

  Dvyniai (05.22-06.21) Šią dieną mylimas žmogus gali sukelti daug nemalonumų. Tačiau nepriimkite jo priešiškumo pernelyg rimtai. Stenkitės rasti malonių užsiėmimų, kurie leistų išlaikyti dvasinį komfortą.

  Горная речка, архивное фото
  Upė.

  Vėžys (06.22-07.22) Neigiami įvykiai šią dieną neturėtų įvykti, todėl galite saugiai planuoti laiką, kaip norite. Pabandykite išspręsti problemas, kurių iki šiol nesiėmėte. Liksite patenkinti rezultatais. Būkite dėmesingesni artimiesiems.

  Liūtas (07.23-08.23) Šiuo etapu daugeliu atvejų jausitės nugalėję. Laikas pradėti savo planus versti realybe. Jums padės mylimas žmogus. Susilaikykite nuo alkoholio vartojimo įmonėse, kuriose yra konflikto tikimybė.

  Mergelė (08.24-09.22) Jei įmanoma, praplėskite akiratį, lankydamiesi, pavyzdžiui, teatruose, parodose ar koncertuose. Dabar tam atėjo palankus laikas. Arba galite tiesiog gerai praleisti laiką draugų kompanijoje. Apsipirkimas taip pat suteiks džiaugsmo.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Šią dieną atsidursite įdomių įvykių centre. Tačiau kol kas geriau likti pasyviu stebėtoju. Priešingu atveju galite atlikti kelis neteisingus veiksmus, kurie, nors ir nepadarys jokių ypatingų komplikacijų, sukels nemalonumų.

  Звездное небо, архивное фото
  © Sputnik / Александр Кряжев/Владимир Сергеев
  Žvaigždėtas dangus.

  Skorpionas (10.23-11.21) Bėda, su kuria galite susidurti šią dieną, slypi santykiuose su mylimuoju. Arba būsite nedėmesingas partneriui, arba jis padarys ką nors neapgalvojęs. Pabandykite pasiekti kompromisą.

  Šaulys (11.22-12.21) Galite būti pakilios nuotaikos ir būti kupini gerų ketinimų. Greičiausiai buitiniai reikalai atims daug laiko. Tačiau kartu jie atneš daug teigiamų emocijų. Stenkitės visur įžvelgti tik gėrį.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Šią dieną jus gali užvaldyti abejonės, apsispręsti nebus lengva. Viską, kas vyksta, vertinkite kaip testą, kurį turite išlaikyti oriai. Būkite atsargūs kelyje.

  Vandenis (01.21-02.19) Ši diena žada atnešti naujų potyrių, kurie praskaidrins nuotaiką. Tikėtina, kad taip yra dėl mylimo žmogaus. Ir jei jūsų širdis dar nėra užimta, tai gali pasikeisti. Atidžiai apsidairykite: galbūt šis asmuo jau yra šalia.

  Романтика, архивное фото
  Apsikabinusi pora.

  Žuvys (02.20-03.20) Šiandien derėtų būti aktyviems, ypač dalykuose, susijusiuose su kontaktais. Tai puikiai seksis ir gali atverti naujas galimybes. Jei kyla nesutarimų su mylimu žmogumi, pabandykite nepaaštrinti situacijos aiškindamiesi santykius.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos