12:08 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2159)

  Jau trečiadienį į Lietuvą iš Vokietijos atskrenda 160 keleivių, jiems visiems bus atlikti koronaviruso testai ir jie turės izoliuotis 14 parų namuose

  VILNIUS, gegužės 13 — Sputnik. Nuo trečiadienio, gegužės 13 dienos, reguliarius skrydžius Frankfurto kryptimi iš Vilniaus atnaujina skrydžių bendrovė "Lufthansa".

  Trečiadienį į Lietuvą atskrenda keleivinis "Lufthansa" lėktuvas iš Frankfurto. Kaip nuotolinėje Vyriausybės spaudos konferencijoje pažymėjo premjero patarėjas Giedrius Surplys, juo į Lietuvą turėtų grįžti apie 160 asmenų.  

  "Šiandien leidžiasi pirmasis lėktuvas, kuriame turėtų būti apie 160 keleivių. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras patikino, kad bus pilnoje parengtyje ir pasitiks visus keleivius. Visiems bus atlikti koronaviruso testai ir tie keleiviai turės izoliuotis 14 parų namuose, kaip ir visi grįžtantys iš užsienio", — kalbėjo Surplys.

  Reguliarūs skrydžiai iš Frankfurto į Vilnių bei atgal bus vykdomi tris kartus per savaitę: pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

  Užsienio reikalų ministerija praneša, kad yra gavusi prašymų atnaujinti reguliarius skrydžius ir kitomis kryptimis, tačiau leidimai jiems dar nėra suteikti.

  Ketinantiems keliauti URM rekomenduoja atsakingai įvertinti bilietų įsigijimo galimybes į skrydžius, kuriems leidimai dar nesuteikti. Ministerija vis dar rekomenduoja atidėti keliones ir karantino laikotarpiu nevykti į užsienio valstybes.

  Balandžio pabaigoje Vyriausybės nutarimu nuspręsta neriboti skrydžių iš Lietuvos, o į Lietuvą leisti vykdyti tuos skrydžius, kurių maršrutų atnaujinimui pritaria Vyriausybė, gavusi užsienio reikalų ministro siūlymą.

  Naujaisiais duomenimis, Lietuvoje koronavirusas nustatytas 1505 žmonėms, mirė 54. Iki gegužės 31 dienos šalyje galioja karantinas, tačiau su daug nuolaidų.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 4 mln. užkrato atvejų, daugiau nei 283 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2159)

  Dar šia tema

  Į Kauno oro uostą atgabenta dar viena medikams skirta siunta
  Nuo kito trečiadienio atnaujinami keleiviniai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto
  Atvėrus sienas į Lietuvą atvyko beveik 140 Lenkijos piliečių
  Tegai:
  skrydžiai, Vilnius, koronavirusas

  Svarbiausios temos