15:11 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Gegužės 12 dieną abu teisiamieji buvo pripažinti kaltais, jiems skirta po 11 metų laisvės atėmimo bausmės

  VILNIUS, gegužės 15 Sputnik. Panevėžyje paskelbtas dviejų panevėžiečių, sumaniusių pasipelnyti iš narkotinių medžiagų kontrabandos, nuosprendis, pranešė Generalinė prokuratūra.

  Panevėžio teisėsaugos pareigūnai užkirto šiai veiklai kelią, o į juodąją rinką nepateko daugiau nei 23 kilogramų kanapių.

  Šią savaitę Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį 50 ir 43 metų kaltinamiesiems. Juos pripažino kaltais dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu ir jų kontrabandos į Lietuvą veikiant organizuotoje grupėje.

  2018 metų rugsėjo viduryje Panevėžio teisėsaugos pareigūnai, gavę žvalgybinės informacijos, miške netoli Panevėžio sulaikė šiuos vyrus. Iš visureigyje "Nissan Juke" įrengtos slaptavietės vyrai išiminėjo paketus su narkotine medžiaga. Vėliau ekspertai nustatė, kad tai — 23,910 kilogramai antžeminių kanapių dalių.

  Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šias narkotines medžiagas kelios dienos iki sulaikymo 50-metis vyras kontrabanda įvežė į Lietuvą. Šiam tikslui įgyvendinti specialiai buvo nupirktas apynaujis visureigis, o automobilio dugne įrengta slėptuvė.

  Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusio ir valstybinį kaltinimą teisme palaikiusio Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiojo prokuroro Sauliaus Daunoravičiaus, teisiamieji buvo kruopščiai suplanavę savo veiksmus, pasiskirstę vaidmenimis, laikėsi konspiracijos.

  Gegužės 12 dieną abu teisiamieji buvo pripažinti kaltais, jiems skirta po 11 metų laisvės atėmimo bausmės. Taip pat konfiskuotas nusikaltimo įrankis — narkotikų slėptuve ant ratų paverstas visureigis.

  Dar šia tema

  Kauno rajono miškuose rasta 1000 litrų naminės degtinės ruošinio — video
  Klaipėdoje sugauti tariamai narkotikus platinę vyrai
  Rietavo policininkai sučiupo du šiąnakt iš eismo įvykio vietos pabėgusius vairuotojus
  Tegai:
  policija, prokuratūra, Panevėžys, marihuana

  Svarbiausios temos