00:40 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dėl visų naujų keleivių užsakymų, pateiktų gegužę, pateikiamas laikinas pasiūlymas su kita išvykimo data

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. Latvijos skrydžių bendrovė "airBaltic" pirmadienį atnaujino skrydžius iš Rygos į Vilnių ir atgal. Skrydžių tvarkaraštį galite rasti Vilniaus oro uosto tinklalapyje.

  Pirmasis skrydis Vilniuje nusileidžia apie 13:05, o apie 14:05 grįžta į Rygą. Taip pat nuo pirmadienio oro linijų bendrovė atnaujina tiesioginius skrydžius iš Talino į Amsterdamą, Kopenhagą ir Oslą.

  "AirBaltic" duomenimis, bendrovė nori kuo greičiau atnaujinti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į įvairias paskirties vietas. Papildomiems tvarkaraščių atnaujinimams vis dar taikomi įvairūs apribojimai.

  Nuo gegužės 25 dienos bendrovė planuoja atnaujinti skrydžius iš Vilniaus į Taliną. Pilnus skrydžių tvarkaraščius ir bilietus galite rasti "airBaltic" svetainėje. Be to, laikinai galimi papildomi pasiūlymai visoms naujoms rezervacijoms, padarytoms iki 2020 metų gegužės 31 dienos.

  Keleiviai, užsisakę bilietus iki gegužės 31 dienos, gali nemokamai juos pakeisti nauja data. Galimas tik vienas pakeitimas.

  Lietuvoje kelionės lėktuvais ir keltais buvo sustabdyti nuo balandžio 4 dienos.

  Dėl koronaviruso pandemijos ir šalies apribojimų, "airBaltic" kovo 17 dieną sustabdė visus skrydžius iš Baltijos šalių.

  Palaipsniui silpnėjant karantino sąlygoms, Vokietijos oro linijų bendrovei "Lufthansa" nuo praėjusios savaitės buvo leista vykdyti reguliarius skrydžius į Frankfurtą.

  Lietuvoje iki gegužės 31 dienos galioja karantinas. Vis dėlto vyriausybė panaikina vis daugiau ir anksčiau nustatytų apribojimų. Tarp jų — privalomas kaukių dėvėjimas viešose vietose, pramogų vietų ir kitų įmonių darbas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 4,7 milijono infekcijos atvejų, mirė daugiau kaip 315 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Kauniečiai kviečiami savanoriauti Koronos karštojoje linijoje
  Trampas atsakė į Obamos kritiką dėl kovos su koronavirusu priemonių
  Mokslininkai, atlikę tyrimus su žiurkėnais, įrodė kaukių veiksmingumą kovoje su COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas, skrydžiai, Ryga, Vilnius, airBaltic

  Svarbiausios temos