11:07 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip kruopštus rankų plovimas tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, išmaniojo telefono švarumas taip pat turėtų būti neatsiejama rūpinimosi savimi dalis, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai mes sąveikaujame su mobiliuoju įrenginiu

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. "Samsung" ekspertai surinko keletą naudingų patarimų, kaip efektyviai ir saugiai išvalyti savo išmanųjį telefoną.

  Kodėl svarbu valyti savo išmanųjį telefoną?

  Remiantis "Deloitte" tyrimu, kiekvienas vartotojas vidutiniškai 52 kartus per dieną pasiima savo išmanųjį prietaisą. Nuotolinio darbo metu šie skaičiai tik didėja.

  "Mūsų tyrimai rodo, kad virusai gali gyventi ant plastikinių ar metalinių paviršių ne ilgiau kaip 2 ar 3 dienas, — sakė "Samsung" infekcijų prevencijos ir kontrolės medicinos centro direktorius dr. Du-Ryo Chun. — Norėdami saugiai naudotis savo išmaniuoju telefonu, turite išlaikyti įrenginį švarų".

  Geriausia išmaniųjų telefonų higienos praktika

  Išmanųjį telefoną rekomenduojama valyti bent kartą per dieną, taip pat po to, kai jį lietė kitas asmuo.

  Pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad jūs negalite naudoti įprastų valiklių, aerozolių ar baliklių. Jie gali sugadinti išmaniojo telefono ekrano oleofobinį sluoksnį, kuris apsaugo ekraną nuo pirštų atspaudų.

  Prieš valydami įsitikinkite, kad įrenginys yra išjungtas, kabelis prie jo neprijungtas ir visi priedai pašalinti. Tai atlikę, naudokite mikropluošto šluostę, kad nuvalytumėte išmaniojo telefono dėklą.

  Jei reikia, galite naudoti nedidelį kiekį distiliuoto vandens arba dezinfekcinės priemonės, tokios kaip spiritas (daugiau kaip 70 % etanolio arba izopropilo alkoholio), tačiau visada juos pirmiausia tepkite ant audinio ir būtinai venkite skysčio patekimo į prietaiso skyles.

  Kitas paprastas ir patogus būdas yra specialios įrangos dezinfekavimo servetėlės. Prireikus, kaip valymo priemonę, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą antibakterinį skystį rankoms: jį tepti taip pat tinka mikropluošto šluostė.

  Šie metodai yra tinkami dezinfekuoti stiklinius, keramikinius ir metalinius paviršius, todėl juos taip pat galima naudoti norint nuvalyti "Galaxy Watch" laikrodį, iš pradžių nuėmus dirželį.

  Pavojingų virusų gyvybingumo trukmė
  © Sputnik /
  Pavojingų virusų gyvybingumo trukmė

  Dar šia tema

  Įvardyti pagrindiniai koronaviruso simptomai
  Įvardyti dažniausiai parduotuvėse pasitaikantys karantino pažeidimai
  Gydytoja patarė, kaip apsaugoti rankų odą, kai naudojamasi dezinfekciniais skysčiais
  PSO mano, kad populiarus COVID-19 apsaugos metodas yra kenksmingas ir neveiksmingas
  Tegai:
  virusas, koronavirusas, dezinfekavimas, išmanusis telefonas

  Svarbiausios temos