20:23 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos pareigūnai įsitikinę, kad nelegalios dragų lenktynės nesaugios, nes trasa neatitinka saugumo reikalavimų, o vairuotojams trūksta įgūdžių

  VILNIUS, gegužės 19 — Sputnik. Šiauliuose vyko nelegalios automobilių drago lenktynės, pranešė Lietuvos policija.

  Penktadienio vakarą, Zoknių mikrorajone, prasidėjus renginiui, į vietą atvyko policijos ekipažai, pažeidėjai buvo užfiksuoti. Fiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidimai, o dauguma lenktyniavusiųjų įamžinti vaizdo kameromis ir greičio matuokliais.

  Policijoje priminė, kad viršijus nustatytą greitį daugiau kaip 50 km/val. gresia bauda nuo 450 iki 700 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių. Policijoje sudaromas sąrašas ir tų dalyvių, kurie chuliganiškai, pavojingai vairavo automobilius. Už tai įstatymas numato baudą nuo 400 iki 1000 eurų.

  Policijoje pradėtos administracinės teisenos — dėl susirinkimų ir kitų renginių organizavimo reikalavimų pažeidimo ir karantino taisyklių pažeidimo. Bauda už susirinkimų ir kitų renginių organizavimo reikalavimų pažeidimus gali siekti 150 eurų, o už karantino taisyklių pažeidimus — iki 1500 eurų.

  Policijos pareigūnų manymu, šios neteisėtos lenktynės labai nesaugios, nes trasa neatitinka saugumo reikalavimų, o vairuotojams trūksta įgūdžių.

  Taip pat buvo priminta, kad 2014 metais Zokniuose, neteisėtų lenktynių teritorijoje, įvyko avarija, kurios metu be šalmo važiavęs motociklininkas susidūrė su automobiliu ir žuvo.

  Dar šia tema

  Vilniuje galimai su narkotinėmis medžiagomis sulaikyti trys asmenys
  Druskininkuose neblaivus karys sužalojo žmoną
  Kaune, pilname šiukšlių garaže, pareigūnai rado cigarečių ir alkoholio
  Tegai:
  policija, lenktynės, Šiauliai

  Svarbiausios temos