16:48 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Atsargiai švelninti karantino sąlygas traukiniuose keleivių vežimo bendrovė ėmėsi balandžio 24 dieną, sugrąžinusi galimybę už bilietą atsiskaityti traukinyje, mokant banko kortele, taip pat atnaujinusi siuntų pervežimo traukiniais paslaugą

  VILNIUS, gegužės 19 — Sputnik. Bendrovė "LG Keleiviams" nuo gegužės 21 dienos grąžina dar 13 traukinių reisų. Reisai grąžinami įvertinus augančius keleivių srautus bei siekiant išlaikyti socialinę distanciją, rašoma bendrovės pranešime.

  Nuo ketvirtadienio daugiau traukinių kursuos maršrutais Kaunas–Vilnius, Vilnius–Turmantas–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius, Vilnius–Kena–Vilnius ir Klaipėda–Šilutė–Klaipėda. Atnaujinti tvarkaraščiai pateikti internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt. Bendrovė fiksuoja, kad, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, į traukinius sugrįžo jau apie 40 proc. keleivių.

  "LG Keleiviams" generalinio direktoriaus Lino Baužio teigimu, sustiprintos saugumo priemonės traukiniuose ir stotyse išliks: į stotis patekti galima tik su kelionės bilietu arba rengiantis jį įsigyti. Atsiskaitymai grynaisiais, vengiant kontakto, taip pat nebus galimi, o keleiviams primenama, kad traukiniuose veidą privalu dengti kauke. Tarp keleivių ir toliau bus išlaikomas atstumas.

  Bendrovė traukinių grąžinimą pradėjo gegužės 11 d. — tądien atnaujinti 17 reisų. Atnaujinus dar 13, iš viso "LG Keleiviams" vykdys 150 reisų, sustabdyti liks 76. Atsargiai švelninti karantino sąlygas traukiniuose bendrovė ėmėsi balandžio 24 dieną, sugrąžinusi galimybę už bilietą atsiskaityti traukinyje, mokant banko kortele, taip pat atnaujinusi siuntų pervežimo traukiniais paslaugą.

  Kova su koronavirusu Baltijos šalyse ir ES: sienų uždarymas ir kitos priemonės
  © Sputnik
  Kova su koronavirusu Baltijos šalyse ir ES: sienų uždarymas ir kitos priemonės
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Suomijos laivybos kompanijos nustos gabenti keleivius iš Estijos
  "Kautra" atnaujina keleivių vežimą tarpmiestiniais autobusais
  COVID-19: precedento neturintis keleivių srauto sumažėjimas
  Tegai:
  keleivių vežimas, traukinys

  Svarbiausios temos