19:15 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj būsite linkę spręsti problemas, kurios jus ilgą laiką kamavo. Diena tikrai tinkama tam, kad pabaigtumėte anksčiau pradėtus reikalus

  Galbūt sprendimas nebus geriausias iš visų, tačiau optimalus. Žvaigždės rytoj suteiks jums energijos ir aktyvumo. Ligos tikimybė yra labai maža, tačiau yra rizika susižeisti. Gydydamiesi ir profilaktikai neieškokite sunkių būdų — rytoj veiksmingiausios bus paprastos ir patikrintos priemonės.

  Avinas (03.21-04.20) Daugiau dėmesio skirkite namams, šeimai ir vaikams. Neįžeidinėkite savo artimųjų. Tačiau nesiimkite rūpesčių naštos tik sau, dalinkitės ja vienodai su šeimos nariais. Ši diena tinkama įvairiems siekiams.

  Jautis (04.21-05.21) Dabar dirbdami savo darbą neturėtumėte susidurti su kliūtimis. Patikimas palaikymas užtikrins ramybę šeimoje. Gyvenkite dabartimi, nesijaudinkite dėl praeities ar ateities. Diena tinkama apsipirkti.

  Dvyniai (05.22-06.21) Šiuo laikotarpiu bus įmanoma išspręsti rimtus klausimus ir jūs būsite patenkinti savimi. Norėdami tai padaryti, laikykitės šios taktikos: pirmiausia patikrinkite "reljefą" ir tik tada pradėkite veikti. Jei reikia, kreipkitės pagalbos į kvalifikuotą specialistą.

  Vėžys (06.22-07.22) Nepraleiskite progos pabendrauti su draugais, tais, kurie jums brangūs. Bet jūs turite palaikyti saiką visame kame, nepersivalgykite ir nepersistenkite su alkoholiu. Šiandien galimi romantiški nuotykiai, ypač vienišiems šio ženklo atstovams.

  Liūtas (07.23-08.23) Nereikalaukite iš savęs per daug. Esant mažiausiam nuovargiui, atidėkite dalykus, nieko neatsitiks, jei paliksite neišspręstų klausimų. Ši diena bus lengva tiems, kurie gali prisitaikyti prie aplinkybių. Daugiau bendraukite su artimaisiais ir draugais.

  Mergelė (08.24-09.22) Naudinga fizinė veikla ir teigiamos emocijos. Taip pat neturėtumėte kelti konfliktų su mylimuoju. Ir jei nesate tikri, kad esate pasirengę išgirsti priekaištus, geriau nepradėkite ginčų.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Stenkitės sukelti sau kuo daugiau malonių emocijų. Neribokite savęs bendraudami su kitais. Ir jei norite tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti, tuomet neverskite savęs per jėgą ką nors daryti.

  Skorpionas (10.23-11.21) Surinkite informaciją ir patikrinkite naujus projektus. Dabar galėsite rasti, kaip tinkamai panaudoti savo energiją. Susikaupė daug klausimų, kuriuos tikrai reikia išspręsti artimiausiu metu. Stenkitės rasti laiko susitikti su žmonėmis, kurie jus gerai supranta.

  Šaulys (11.22-12.21) Ramybė ir gera nuotaika taps jūsų kompanione visai dienai. Nesivaržykite kurti ateities planų. Tačiau nebūkite per daug uolūs fizinei veiklai.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Verslo sėkmei reikės išmanymo ir diplomatijos. Pabandykite nuspėti aplinkinių žmonių nuotaikas ir atsiskaitykite su jais, neįžeidinėkite artimųjų ir draugų.

  Vandenis (01.21-02.19) Būsite įvykių centre. Apskaičiuokite savo fizinius ir protinius sugebėjimus. Galite tikėtis artimų ir brangių žmonių moralinės paramos. Bendravimas su jais suteiks daug malonių emocijų.

  Žuvys (02.20-03.20) Tikėtina, kad dabar jausitės pasimetę ir neturėsite daug noro dirbti. Neverskite savo kūno, duokite jam pailsėti, darykite tik tai, kas sukelia malonias emocijas. Atminkite, kad anksčiau suplanuoti susitikimai gali žlugti dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jūsų.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos