05:10 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos duomenimis, pažeidėjui teks atsakyti ne tik už pažeidimus, bet ir už padarytą žalą aplinkai

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Vilniaus pareigūnai ir aplinkosaugininkai sučiupo vyrą, kuris važinėjo motociklu miško keliukais bei niokojo miško paklotę, pranešė Lietuvos policija.

  Vilniaus apskr. policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnai kartu su Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninio padalinio miškų pareigūnais organizavo priemonę kovai su motociklų ir keturračių vairuotojais, žalojančiais gamtą — niokojančiais miško kelius, paklotę.

  Reido metu vienas motociklo vairuotojas, besivažinėjantis miško keliukais, netikėtai pamatęs pareigūnus, bandė sprukti, tačiau buvo sulaikytas. Netrukus paaiškėjo, kad motociklą vairavo ir miško paklotę niokojo vyras, gimęs 1983 metais.

  Vairuotojas neturėjo reikiamos kategorijos vairuotojo pažymėjimo, kad galėtų vairuoti motociklą, nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų, laiku nesustabdė transporto priemonės ir bandė pasišalinti. Be to, motociklas neregistruotas nustatyta tvarka, neapdraustas privalomuoju transporto priemonės savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės draudimu, be galiojančios techninės apžiūros.

  Buvo pradėta administracinė teisena dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti, transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimo.

  Vyrui teks atsakyti ne tik už šiuos pažeidimus, bet ir už padarytą žalą aplinkai.

  Dar šia tema

  Per savaitę Vilniuje užfiksuota beveik 300 KET pažeidimų
  Klaipėdoje ne tarnybos metu pareigūnai sulaikė du neblaivius vairuotojus
  Kauno rajone neblaivus vyras šaudė pro namo langą
  Tegai:
  motociklas, policija, Vilnius

  Svarbiausios temos