16:54 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tokia originalia mados akcija tikimasi padėti išlaikyti būtiną saugų atstumą senamiesčio restoranų viduje bei jų lankytojus supažindinti su naujausiomis šio sezono mados tendencijomis

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Nuo šiandien daugiau nei 60 manekenų, papuoštų originaliais 19-os Vilniaus dizainerių ir mados prekės ženklų, senamiesčio butikų kurtais sezono deriniais, pasklis po 14 sostinės restoranų ir kavinių, rašoma sostinės savivaldybės pranešime.

  Кафе в Вильнюсе станут витринами моды
  © Photo : Vilnius
  Vilniaus Stiklo kvartalo kavinės tapo mados vitrinomis.

  Tokia originalia mados akcija tikimasi padėti išlaikyti būtiną saugų atstumą senamiesčio restoranų viduje bei jų lankytojus supažindinti su naujausiomis šio sezono mados tendencijomis.

  "Tušti, nenaudojami staliukai restorano viduje atrodo keistai, išvis juos patraukti neturime galimybės, tad ir kilo idėja, bendradarbiaujant su greta įsikūrusiais kvartalo butikais, likusius tuščius stalus išnaudoti kaimyninių butikų mados prekės ženklų vitrinoms. Pasklidus žiniai prie šios bendruomenės akcijos prisijungė ir žinomi Vilniaus dizaineriai", — sako šios idėjos autorius, restorano "Cozy" savininkas Bernie Ter Braak.

  Šią iniciatyvą palaikė ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  "Visada kartojau, kad karantinas suteikia ne tik apribojimus, bet ir galimybes, kurias kūrybiškai išnaudojus Vilnius atsiskleidžia dar žavingiau. Ši iniciatyva — puikus bendruomeniškumo ir kūrybiškumo derinys, kuris suteikia dar ir praktinės naudos", — sakė jis.

  Planuojama, kad ši akcija truks iki gegužės pabaigos. Šią svetingą meno, mados, maisto bei paslaugų bendruomenės akciją parėmė vienas didžiausių Europoje manekenų gamintojų "IDW", neatlygintinai paskolindamas savo gaminius.

  Akcijoje dalyvauja 14 Stiklo kvartale esančių kavinių ir restoranų.

  Dar šia tema

  "Koronavirusas" desertui: kaip kavinės reaguoja į epidemiją
  Karantino sąlygos: SAM pateikė nurodymus lauko kavinėms
  Kaunas lauko kavinėms gali panaikinti rinkliavas už leidimus prekiauti viešose vietose
  Tegai:
  kavinė, restoranas, Senamiestis, mada

  Svarbiausios temos