14:32 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Taip sveikatos apsaugos ministras atsakė į žurnalistų klausimą, ar jis sau leis, suvaldžius koronaviruso plitimą, išgerti alkoholinio gėrimo

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ketina, pasibaigus karantinui ir suvaldžius koronaviruso plitimą, atšvęsti išgerdamas taurelę alkoholinio gėrimo. Savo planais jis pasidalino Facebook.

  Ministras parašė, kad per nuotolinę spaudos konferenciją sulaukė radijo stoties "Lalūna" klausimo, ar viskam pasibaigus leis sau pasimėgauti gero vyno taure.

  "Na, dar nežinau, kaip bus, bet turbūt suvaldžius koronaviruso plitimą ir atšaukus karantiną, vyno nebeužteks — norėsis ko nors stipriau!" — parašė Veryga.

  Ministras prie užrašo pridėjo ir šmaikštų piešinį, kuriame jis pavaizduotas su cigarete ir buteliu gėrimo. Veryga padėkojo autoriui už kūrybą.

  Lietuvoje karantinas buvo pratęstas iki gegužės 31 dienos, tačiau vyriausybė pamažu panaikina griežtus apribojimus. Naujausiais duomenimis, Lietuvoje užregistruoti 1594 koronaviruso atvejai, iš kurių 1049 žmonės pasveiko, 61 žmogus mirė.

  Anksčiau Vyriausybė patvirtino daugybę karantino sušvelninimų, kurie įsigalios birželio 1 dieną. Tai apėmė padidėjusį žmonių skaičių lauke ir renginiuose lauke, papildomų kasų atidarymą parduotuvėse ir kitas priemones.

  Karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Karantinas Lietuvoje
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Posėdžio metu Lietuvos finansų ministras užsirūkė cigaretę
  "Net alaus bokalas iš rankų iškrito": Veryga pajuokavo apie užrūkiusį Šapoką
  Tegai:
  koronavirusas, karantinas, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos