20:34 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1444
 • RUB81.0468
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Gegužės 22 dienos horoskopas žada sėkmingą dieną Jaučiui, Mergelei ir Žuvims. Vandeniui ir Vėžiams vertėtų nespręsti svarbių klausimų

  Rytojaus horoskopas nėra itin palankus atsakingiems užmojams. Diena bus sunki ir prieštaringa, dabar ne pats tinkamiausias laikas priimti radikalius ir rizikingus sprendimus.

  Avinas (03.21-04.20)

  Nereikėtų tikėtis lengvos sėkmės, tačiau diena nebus tokia sunki. Jums prireiks kantrybės užbaigti visus anksčiau pradėtus darbus, ir savikontrolės, kad galėtumėte išvengti konfliktų su sąjungininkais ir bendraminčiais.

  Galimi nesutarimai šeimoje, tačiau iki vakaro santykiai pagerės.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Palanki diena. Šiandien žvaigždės yra jūsų pusėje ir su jų palaikymu galima daug pasiekti. Atsiras galimybė gerai susitvarkyti su sudėtingais reikalais. 

  Jūsų neįprastos, originalios idėjos bus sėkmingos. Gali būti, kad panorėsite kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Galbūt ne viskas pavyks iš karto, tačiau susidūrę su sunkumais neprarasite optimizmo ir pasitikėjimo savimi.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Šiandien jums niekada nebus nuobodu — turėsite galimybę imtis iniciatyvos versle, parodyti tai, ką sugebate. Bus galimybė susitikti su įdomiais žmonėmis, padaryti jiems gerą įspūdį.

  Kai kurie Dvyniai supras, į ką verta investuoti.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Šiandien, prieš ką nors darydami, turite tinkamai įvertinti situaciją. Neturėtumėte klausytis patarimų — vadovaudamiesi kieno nors rekomendacijomis, galite sau pakenkti.

  Stenkitės vengti ginčų su artimaisiais. Šią dieną vertėtų nespręsti svarbių klausimų ir stengtis gyvenime pamatyti šviesius ir linksmus dalykus.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Neskubėkite. Rytas gali būti gana sudėtingas, ypač tiems, kurie ketina skirti laiko darbo problemoms spręsti. Derėtis su kolegomis bus sunkiau, nei tikėjotės; vargu ar jūs palaikys partneriai.

  Tačiau padėtis pamažu keisis į gerąją pusę, teigiamų tendencijų įtaka kas valandą didės.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Diena nebus lengva. Daug kas vyks ne taip, kaip tikėjotės, jūs turėsite pakeisti planus, prisitaikyti prie naujų aplinkybių. 

  Galimos įtemptos akimirkos bendraujant su senais pažįstamais ir net artimiausiais žmonėmis.

  Vakare galimos malonios naujienos, kurios jus nudžiugins.

  Svarstyklės (09.23-10.22)

  Geriau neplanuoti svarbių dalykų. Dabar verta sutelkti dėmesį į pažįstamų užduočių sprendimą, taip pat pabandyti užbaigti projektus, kuriems pastaruoju metu suteikėte daug energijos.

  Galimos malonios pažintys, draugystės ar romantiškų santykių pradžia.

  Skorpionas (10.23-11.21) 

  Bus galimybė dalyvauti projektuose, kurie yra svarbūs visiems. Gali būti, kad jūsų kolegos ir vadovybė atkreips dėmesį į jūsų įgūdžius ir talentus, kurių anksčiau nepastebėjo.

  Galimi pokyčiai santykiuose su mylimais žmonėmis. Šiandien su jais rasti bendrą kalbą bus daug lengviau nei įprastai. 

  Šaulys (11.22-12.21)

  Kartais geriau ne kovoti su aplinkybėmis, o pabandyti jas pakreipti savo naudai. Dažnai bus naudingi senų pažįstamų patarimai. 

  Bus galimybė praleisti laiką malonioje kompanijoje, pabendrauti su žmonėmis, kurių pastaruoju metu ilgėjotės. Galimos romantiškos staigmenos.

  Ožiaragis (12.22-01.20)

  Svarbu vengti konfliktų. Išlaikyti gerus santykius su kitais šiandien nebus lengva. Bus sunku rasti bendrą kalbą net su tais, kas anksčiau jus palaikė.

  Dalyvavimas bet kuriuose bendruose projektuose reikalaus kantrybės ir savikontrolės. Jei veiksite savarankiškai, jums gali pasisekti, tačiau tam reikės ne tik atkaklumo, bet ir išradingumo.

  Vandenis (01.21-02.19) 

  Ši diena labiau tinkama poilsiui nei darbui, svarbiems reikalams ar ryžtingiems veiksmams. Žinoma, ne viską galima atidėti vėlesniam laikui. Bet vargu ar pavyks įgyvendinti viską, kas buvo suplanuota.

  Svarbu teisingai nustatyti prioritetus, suprasti, ką turite padaryti savarankiškai ir ką galite patikėti kitiems.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Diena bus gera, jei neatidėsite reikalų vėlesniam laikui. Verslo derybos vyksta vaisingai, bus galimybė susirasti sąjungininkų, kuriais galėsite pasikliauti sunkiais laikais. Neatmetami romantiški santykiai darbe; jų perspektyvos palankios.

  Svarbiausios temos