20:15 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ir turtą pateikimu įtariami 16 asmenų

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apygardos valdyba, vadovaujant Kauno apygardos prokuratūrai, Marijampolės apskrityje ir Šiauliuose atliko 17 kratų.

  Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Vilkaviškyje įsikūrusios ir automobiliais prekiavusios įmonės atstovai galimai nesumokėjo daugiau kaip 300 tūkst. eurų mokesčių. 16 fizinių asmenų įtariami apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ir turtą pateikimu.

  FNTT tyrėjai išsiaiškino, kad logistikos ir prekybos automobiliais paslaugas teikianti įmonė per 2019–2020 metus galimai pardavė apie 800 automobilių ir už tai valstybei nesumokėjo daugiau nei 300 tūkst. eurų.

  Už neteisingų duomenų apie įmonės pajamas, pelną ir turtą pateikimą įmonėms atstovams gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Tuo tarpu apgaulingas apskaitos tvarkymas baudžiamas bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų. 

  Dar šia tema

  Viename Rygos mikrorajonų policija gaudė briedį 
  Šiauliuose nelegalias dragų lenktynes nutraukė policijos ekipažai
  Londone policija sulaikė metus ieškotą Kamuolinių grupuotės narį

  Svarbiausios temos