06:04 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šalies vadovas padėkojo jiems už kantrybę ir gebėjimą perprasti naująsias technologijas, nes šių mokslo metų pabaiga buvo paženklinta ypatingo mokymosi būdo, ir palinkėjo kuo didžiausios sėkmės

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino visus šalies abiturientus paskutinio skambučio proga.

  Apie tai praneša prezidento spaudos tarnyba. 

  "Netrukus laikysite baigiamuosius egzaminus ir užbaigsite svarbų savo gyvenimo etapą. Etapą, kuriame sėmėtės žinių ir patirties, mokėtės bendrauti. Po mokyklos Jums atsivers jau nauji iššūkiai ir kartais teks ieškoti sprendimų užduotims, su kuriomis dar nesusidūrėte, bet tikiu, kad Jūsų laukia labai įdomi ateitis", — sveikinime abiturientams teigia šalies vadovas.

  Pasak prezidento, kartais mes svarstome, ar turime užtektinai talentų sėkmingam gyvenimo keliui. "Esu įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus jų turi — ypatingų ir išskirtinių. Jeigu Jūs savųjų dar nepastebite — drąsiai ieškokite toliau, niekada nevėlu", — sako prezidentas.

  Šalies vadovas pabrėžė, kad Lietuvai reikia abiturientų gabumų ir jaunatviško ryžto, padėkojo jiems už kantrybę ir gebėjimą perprasti naująsias technologijas, nes šių mokslo metų pabaiga buvo paženklinta ypatingo mokymosi būdo, ir palinkėjo kuo didžiausios sėkmės.

  Brandos egzaminai Lietuvoje vyks nuo birželio 22 iki liepos 21 dienos. Brandos egzaminų rezultatai bus skelbiami iki rugpjūčio 5 dienos.

  Pirmasis priėmimo į universitetus etapas truks iki rugpjūčio 18 dienos, o papildomas priėmimas — iki rugsėjo 4 dienos.

  Dar šia tema

  Monkevičius: mokslo metai neturėtų baigtis anksčiau nei birželio 1-oji
  Klaipėdos moksleiviai mokslo metus užbaigs nuotoliniu būdu
  Paskutinis skambutis 2020: kokios šventės laukti abiturientams
  Apklausa parodė, kad pažangiausi Lietuvos abiturientai ateitį sieja su Lietuva
  Abiturientų žiniai: Vilniuje vyko paroda "Išsilavinimas ir karjera"
  Tegai:
  Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos