09:20 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Praėjusių metų rugpjūtį Skvernelis pranešė, kad serga. Nuo to laiko ministras pirmininkas praėjo keletą gydymo kursų

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis  savo Facebook paskyroje papasakojo, kaip jis atsigauna po ligos.

  "Kaip tik pradedant atgauti formą - gal ir neblogai. Dar įvertinus tai, kad 9 kilometrai iš šių 23 — žvyrkeliu. Dar labai nekantrauju grįžti į krepšinio aikštelę — kai tik A. [Aurelijus] Veryga leis žaisti ir mėgėjams", — rašė premjeras.

  Prie įrašo pridedama nuotrauka iš telefoninės sporto programos. Nuotraukoje pavaizduotas ir nurodoma, kad per jį pravažiuoti 23,4 kilometrai.

  Praėjusių metų rugpjūtį paaiškėjo, kad Skverneliui buvo aptikta pirmoji limfomos stadija, jis iškart pradėjo gydytis. Jis ir toliau vadovavo vyriausybės darbui, periodiškai pasiimdamas nedarbingumą.

  Vasario pradžioje ministras pirmininkas paskelbė, kad jo liga perėjo į visiškos remisijos stadiją. Skvernelis taip pat teigė, kad kovo mėnesį jis paskelbs sprendimą dėl savo būsimos politinės karjeros, nes jam sunki liga tapo gyvybiškai svarbiu iššūkiu ir jis nori kuo daugiau laiko skirti savo šeimai.

  Tačiau netrukus po jo anonso respublikoje buvo įvestas karantinas ir prasidėjo kova su koronavirusu, ir iki šiol ministras pirmininkas nepaskelbė savo sprendimo.

  Nuo kovo 16 dienos respublikoje buvo įvestas karantino režimas, jis galioja iki gegužės 31 dienos. Nepaisant pastarosiomis savaitėmis sušvelnėjusių priemonių, Lietuvoje vis dar draudžiami masiniai renginiai ir susitikimai didelėse grupėse.

  Dar šia tema

  Sputnik Lietuva sužinojo, ką vilniečiai laiko populiariausiu valstybėje politiku
  Skvernelis pranešė apie galimą karantino pratęsimą
  Tegai:
  liga, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos