21:50 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Keliams į lankytinas vietas ir kurortines teritorijas gerinti Vyriausybė skyrė daugiau kaip 6,5 milijono eurų

  VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymu daugiau kaip 6,5 milijono eurų skirta kelių, vedančių į lankytinas ir rekreacines vietoves bei kurortines teritorijas, remontui ir rekonstrukcijai, praneša Susisiekimo ministerijos spaudos tarnyba.

  Anot pranešimo, šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 milijonų eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai.

  "Už šias lėšas bus remontuojami vietinės ir valstybinės reikšmės keliai, vedantys į lankytinas, rekreacines vietoves bei kurortines teritorijas. Tikiuosi, kad sutvarkyti keliai pritrauks didesnius gyventojų srautus į mūsų šalyje esančias poilsio zonas, gražias gamtos apsuptyje esančias lankytinas vietas", — sakė susisiekimo ministras.

  Ministerijos teigimu, investicijos skirtos Alytaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus apskrities lankytinų, rekreacinių ir kurortinių vietovių kelių infrastruktūrai gerinti.

  Tarp finansuojamų projektų — Merkinės seniūnijos vietinės reikšmės kelio į Česukų kaimą — ruožo iki Merkinės bioenergetinės piramidės kapitalinis remontas, Birštono miesto Jaunimo gatvės rekonstrukcija, Zapyškio miestelio Muziejaus gatvės kapitalinis remontas, Žemaitkiemio seniūnijos kelio į Žemaitkiemio kapines bei Ukmergės miesto Pivonijos gatvės — privažiavimo prie masinės žydų genocido aukų vietos Pivonijos šile remontas.

  Pažymima, kad numatyti darbai bus atlikti dar šiais metais.

  Minėtos lėšos yra skiriamos įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Finansuotinus kelių objektus atrinko Susisiekimo ministerijos sudaryta Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių objektų, finansuojamų iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų, atrankos komisija.

  Dar šia tema

  Patvirtinta, kad miško keliai prižiūrimi ir tinkamai taisomi
  Ekspertas palygino Lietuvos ekonomiką su "dviračiu, kuris gali nukristi"
  Tegai:
  turizmas, Lietuva

  Svarbiausios temos