20:22 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT duomenimis, Varėnos gyventojui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų

  VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė varėniškį, kuris prie sienos su Baltarusija į lengvąjį automobilį krovė 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį VSAT pareigūnai Varėnos rajono Daržinėlių kaimo prieigose užklupo vyrą, kuris į miške stovėjusį automobilį "Audi 80 Avant" krovė 4 ryšulius. Ši vieta yra maždaug už pusantro kilometro nuo sienos su Baltarusija.

  Pasieniečiai vyrą sulaikė. Nustatyta, kad tai — 36-erių Varėnos gyventojas. Čia taip pat rasti 2 tūkst. pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais. 

  Pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinę teiseną. Varėniškiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. 

  VSAT duomenimis, vyras pasienio ruože neturėjo privalomų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, už tai jam gresia įspėjimas arba bauda nuo 40 iki 90 eurų.

  Po apklausos pasieniečiai varėniškį paleido. Automobilis ir cigaretės saugomi Kabelių pasienio užkardoje.

  Dar šia tema

  Lenkija pratęsė Europos Sąjungos vidaus sienų kontrolę
  Pasieniečiai sulaikė kontrabandininką ir 10 tūkst. pakelių cigarečių
  Pasieniečiai dingusią senjorę Elektrėnų savivaldybėje rado pasitelkę sraigtasparnį
  Tegai:
  kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), baltarusiškos cigaretės

  Svarbiausios temos