06:32 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Teisme buvo priimtas sprendimas jaunuolius izoliuoti nuo visuomenės

  VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Radviliškyje naktį du jaunuoliai dalyvavo neužrakintų automobilių paieškoje ir jų vagystėje, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

  Gegužės 26-osios rytą į Šiaulių apskrities policiją kreipėsi Radviliškyje, Maironio gatvėje, gyvenantis vyras, po nakties gyvenamojo namo kieme neberadęs savo automobilio "Toyota Land Cruiser", pareigūnai įtarė, kas jį galėjo pavogti, nes vagystės bruožas buvo labai pažįstamas.

  Policijos duomenimis, pavogtasis automobilis nakčiai buvo paliktas neužrakintas, o jame buvo palikti atsarginiai užvedimo rakteliai, automobilio dokumentai bei piniginė su banko kortelėmis.

  Pradėjus automobilio vagystės tyrimą, sulaukta pranešimo iš Radviliškio rajono, Mažulių kaimo. Moteris pranešė apie pasikėsinimą pavogti jos automobilį "Opel Astra", kuris naktį buvo paliktas taip pat neužrakintas.

  Pareigūnai įtarė, kad tai bus pasidarbuota tų pačių vaikinų, kurie vasario mėnesį buvo sulaikyti irgi po neužrakintų automobilių vagysčių.

  Todėl pareigūnai nuvažiavo tiesiai į Linkaičius pas 17-metį į namus, jis prisipažino. Kartu su vaikinu buvo jo 18-metis draugas, kurį praėjus porai valandų sulaikė pareigūnai.

  Kaip pranešama, iš pradžių vaikinai išgėrė, po to kilo noras pasivažinėti automobiliu, todėl jie dviračiais išvažiavo ieškoti, kurį automobilį galima būtų pavogti. Radviliškyje suradę nerakintą "Toyota Land Cruiser", dviračius įkėlė į jį ir išvažiavo. Prie vairo sėdo teisės vairuoti dar neįgijęs 17-metis. Pasivažinėję Šeduvoje, Raudondvaryje, jie sustojo Mažulių kaime esančiame griovyje. Nepilnametis nesuvaldė automobilio ir įklimpo griovyje.

  Vaikinai išsitraukė dviračius iš pavogto "Toyota Land Cruiser" ir nuvyko iki artimiausios Mažulių kaime esančios sodybos. Kieme jaunuoliai rado neužrakintą "Opel Astra", pabandė jį užvesti, tačiau nepavykus to padaryti, jie paliko iš kiemo išstumtą automobilį likimo valiai, sėdo ant dviračių ir grįžo namo į Linkaičius.

  Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Teisme buvo priimtas sprendimas jaunuolius izoliuoti nuo visuomenės. Nepilnametis suimtas dviem, jo draugas — trims mėnesiams.

  Dar šia tema

  Apsimelavęs ir prasiskolinęs šiaulietis po dešimties metų surastas ir grąžintas į Lietuvą
  Kaune vyras, galimai gabenęs naminę degtinę, bandė papirkti policijos pareigūnus
  Marijampolėje nuo pastato pavogtos vėliavos
  Tegai:
  automobiliai, vagystė, policija

  Svarbiausios temos