20:23 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip pranešama, įtariamiesiems už turto prievartavimą gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Vilniuje pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė tris vyrus, įtariamus turto prievartavimu, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

  Įtariamieji praeityje yra teisti už vagystes, plėšimus, pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos, disponavimą narkotinėmis medžiagomis bei kitus nusikaltimus.

  Kovo 22 dieną, apie 02:00, Vilniuje, Karaliaučiaus gatvėje, specialiai buvo padegtas automobilis "Audi A8". Kilusio gaisro metu taip pat sudegė automobilis "Renault Laguna" ir apdegė automobilis "Hyundai Accent". Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Vilniaus kriminalistai išsiaiškino, kad prieš padegant automobilį, kovo 20 dieną buvo gautas pranešimas, jog toje pačioje gatvėje pranešėjas matė, kaip iš juodo mikroautobuso išlipę vyrai apipurškė dujomis nukentėjusįjį, sumušė jį ir pasišalino. Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams nukentėjusysis pasakė, kad pretenzijų niekam neturi.

  Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad kovą įtariamieji grasino ir reikalavo iš nukentėjusiojo 10 000 eurų, jų negavę, kovo 20 dieną jį sumušė, o po dviejų dienų sudegino jo automobilį.

  Gegužės 26 dieną įtariamieji buvo sulaikyti, 29 dieną jie suimti 2 mėnesiams. Už turto prievartavimą gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Dar šia tema

  Sučiupti du jaunuoliai, Radviliškyje pavogę automobilį
  Jurbarko rajone neblaivus vyras trenkė policininkui
  Mažeikių rajone nušautas policijos pareigūnas, galimai ginkluotas įtariamasis slapstosi
  Tegai:
  policija, Vilnius

  Svarbiausios temos